Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Witam. Kleje sobie xps na ściany piwnicy, okazuje się że gdzieniegdzie są dość spore szpary głównie przy fundamentach (na zakładkach papy). Chciałem to zakleić pianką ale wydaje mi się że powinna być wodoszczelna gdyż te miejsca są narażone na gromadzenie wody. Czy znacie jakąś piankę naprawdę wodoszczelną? Czy to musi być zamkniętokomórkowa? Mam jakiś Soudafoam Classic ale nie ma informacji o zamkniętych komórkach 

 

dedert

dedert

Witam. Kleje sobie xps na ściany piwnicy, okazuje się że gdzieniegdzie są dość spore szpary głównie przy fundamentach (na zakładkach papy). Chciałem to zakleić pianką ale wydaje mi się że powinna być wodoszczelna gdyż te miejsca są narażone na gromadzenie wody. Czy znacie jakąś piankę na prawdę wodoszczelną? Czy to musi być zamkniętokomórkowa? Mam jakiś Soudafoam Classic ale nie ma informacji o zamkniętych komórkach 

 

dedert

dedert

Witam. Kleje sobie xps na ściany piwnicy, okazuje się że gdzieniegdzie są dość spore szary głównie przy fundamentach (na zakładkach papy). Chciałem to zakleić pianką ale wydaje mi się że powinna być wodoszczelna gdyż te miejsca są narażone na gromadzenie wody. Czy znacie jakąś piankę na prawdę wodoszczelną? Czy to musi być zamkniętokomórkowa? Mam jakiś Soudafoam Classic ale nie ma informacji o zamkniętych komórkach 

 

×
×
  • Utwórz nowe...