Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

A to źle zrozumiałem myślałem że chcesz podłączyć dodatkowy radioodbiornik do bramy garażowej. Jeśli zastosujesz go do bramy do centrali to jak najbardziej zestroisz ten pilot również do bramy. Tak jak masz na tym rysunku podłącza się przewody od radioodbiornika pod zaciski od przycisku zewnętrznego. Jak będziesz chciał kiedyś w domu mieć przycisk którym będziesz otwierał bramę to wykorzystujesz te same zaciski co przy montażu tego radioodbiornika. Tylko pamiętaj odnośnie tej anteny jeśli podłączysz ten radioodbiornik to tamta antena którą podłączysz do radioodbiornika faac xf868 nie będzie tobie działała z tego pilota . Antene musisz podłączyć bezpośrednio pod ten radioodbiornik który dokupisz. Oryginalny radioodbiornik który miałeś w zestawie faac będzie po prostu nie używany w momencie gdy zaczniesz używać tego pilota wiśniowskiego. Ważne jest też że do częstotliwości 433 i 868 są inne anteny. 

Przemo5936

Przemo5936

A to źle zrozumiałem myślałem że chcesz podłączyć dodatkowy radioodbiornik do bramy garażowej. Jeśli zastosujesz go do bramy do centrali to jak najbardziej zestroisz ten pilot również do bramy. Tak jak masz na tym rysunku podłącza się przewody od radioodbiornika pod zaciski od przycisku zewnętrznego. Jak będziesz chciał kiedyś w domu mieć przycisk którym będziesz otwierał bramę to wykorzystujesz te same zaciski co przy montażu tego radioodbiornika. Tylko pamiętaj odnośnie tej anteny jeśli podłączysz ten radioodbiornik to tamta antena którą podłączysz do radioodbiornika faac xf868 nie będzie tobie działała z tego pilota . Antene musisz podłączyć bezpośrednio pod ten radioodbiornik który dokupisz. Oryginalny radioodbiornik który miałeś w zestawie faac będzie po prostu nie używany w momencie gdy zaczniesz używać tego pilota wiśniowskiego. 

Przemo5936

Przemo5936

A to źle zrozumiałem myślałem że chcesz podłączyć dodatkowy radioodbiornik do bramy garażowej. Jeśli zastosujesz go do bramy do centrali to jak najbardziej zestroisz ten pilot również do bramy. Tak jak masz na tym rysunku podłącza się przewody od radioodbiornika pod zaciski od przycisku zewnętrznego. Jak będziesz chciał kiedyś w domu mieć przycisk którym będziesz otwierał bramę to wykorzystujesz te same zaciski co przy montażu tego radioodbiornika. Tylko pamiętaj odnośnie tej anteny jeśli podłączysz ten radioodbiornik to tamta antena którą podłączysz do radioodbiornika faac xf868 nie będzie tobie działała z tego pilota. Antene musisz podłączyć bezpośrednio pod ten radioodbiornik który dokupisz.

×
×
  • Utwórz nowe...