Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

1 godzinę temu, Madtrack napisał:

Dzięki za odzew,

Tak, dokładnie mam w radyjku dwa wejścia :) Mam Odbiornik radiowy XF 868MHz - zrobię tak jak mówisz :) Własnie zastanawiałem się co zrobićz Ekranem. 

Dzięki za instrukcję. 

Ciekaw jestem, czy całość zadziałała by mi z pilotami od Wiśniowskiego (taką mam bramę garażową i chciałbym uzywaćjednego zamiast dwóch). Oczywiście dokupił bym Radioodbiornik uniwersalny PROXIMA NW2_25.

 

Tam jest narysowany taki znaczek jakby anteny to tam podłączasz miedziany drut ekran montujesz obok. Zdjęcie które dodałem jest nawet chyba przykładem dokładnie twojego radyjka.  Ja tez zestroiłem pilot faac żeby otwierać brame faac i garaże z napędami firmy came.

Radio w bramie nadaje na częstotliwości 868 a PROXIMA NW2_25 pracuje chyba na 433 ?? więc chyba tego nie zestroisz. Jaką masz centrale faac w bramie??? faac 045?? i ewentualnie jaki masz automat w garażu to coś może pomogę?

Przemo5936

Przemo5936

34 minuty temu, Madtrack napisał:

Dzięki za odzew,

Tak, dokładnie mam w radyjku dwa wejścia :) Mam Odbiornik radiowy XF 868MHz - zrobię tak jak mówisz :) Własnie zastanawiałem się co zrobićz Ekranem. 

Dzięki za instrukcję. 

Ciekaw jestem, czy całość zadziałała by mi z pilotami od Wiśniowskiego (taką mam bramę garażową i chciałbym uzywaćjednego zamiast dwóch). Oczywiście dokupił bym Radioodbiornik uniwersalny PROXIMA NW2_25.

 

Tam jest narysowany taki znaczek jakby anteny to tam podłączasz miedziany drut ekran montujesz obok. Zdjęcie które dodałem jest nawet chyba przykładem dokładnie twojego radyjka.  Ja tez zestroiłem pilot faac żeby otwierać brame faac i garaże z napędami firmy came.

Radio w bramie nadaje na częstotliwości 868 a PROXIMA NW2_25 pracuje chyba na 433 ?? więc chyba tego nie zestroisz. Jaką masz centrale faac w bramie??? faac 045??

Przemo5936

Przemo5936

4 minuty temu, Madtrack napisał:

Dzięki za odzew,

Tak, dokładnie mam w radyjku dwa wejścia :) Mam Odbiornik radiowy XF 868MHz - zrobię tak jak mówisz :) Własnie zastanawiałem się co zrobićz Ekranem. 

Dzięki za instrukcję. 

Ciekaw jestem, czy całość zadziałała by mi z pilotami od Wiśniowskiego (taką mam bramę garażową i chciałbym uzywaćjednego zamiast dwóch). Oczywiście dokupił bym Radioodbiornik uniwersalny PROXIMA NW2_25.

 

Tam jest narysowany taki znaczek jakby anteny to tam podłączasz miedziany drut ekran montujesz obok. Zdjęcie które dodałem jest nawet chyba przykładem dokładnie twojego radyjka.  Ja tez zestroiłem pilot faac żeby otwierać brame faac i garaże z napędami firmy came.

Radio w bramie nadaje na częstotliwości 868 a PROXIMA NW2_25 pracuje na 433 więc nie wiem czy to zestroisz. Jaką masz centrale faac w bramie??? faac 045??

×
×
  • Utwórz nowe...