Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

32 minuty temu, Madtrack napisał:

Cześć kolego, 

jak podłączyłeś tę antenę do centrali bramy? Potrzebna jest jakas przejsciowka? Czy mozna ją uciąć  i środkowy kabel miedziany Podłączyć? tylko cp wtedy zrobić z kabelkiem ekranu? 

Uciąłem wtyczkę i podłączyłem oba kable. W Radiu powinieneś mieć 2  wejścia do podłączenia anteny.  Oryginalnie w nowym radiu  jest ,,kabelek,, pełniący funkcję anteny wyjmujesz go a podłączasz miedziany kabel z anteny zewnętrznej którą kupiłeś pod drugie wejście przykręcasz ekran.. Jakie masz radio? powinno być dwa wejścia do anteny. Jak będziesz miał problem z podłączeniem podaj jakie masz radio jaki sterownik będzie łatwiej pomóc.

antena.jpg

Przemo5936

Przemo5936

32 minuty temu, Madtrack napisał:

Cześć kolego, 

jak podłączyłeś tę antenę do centrali bramy? Potrzebna jest jakas przejsciowka? Czy mozna ją uciąć  i środkowy kabel miedziany Podłączyć? tylko cp wtedy zrobić z kabelkiem ekranu? 

Uciąłem wtyczkę i podłączyłem oba kable. W Radiu powinieneś mieć 2  wejścia do podłączenia anteny.  Oryginalnie w nowym radiu  jest ,,kabelek,, pełniący funkcję anteny wyjmujesz go a podłączasz miedziany kabel z anteny zewnętrznej którą kupiłeś pod drugie wejście przykręcasz ekran.. Jakie masz radio? powinno być dwa wejścia do anteny.

antena.jpg

Przemo5936

Przemo5936

23 minuty temu, Madtrack napisał:

Cześć kolego, 

jak podłączyłeś tę antenę do centrali bramy? Potrzebna jest jakas przejsciowka? Czy mozna ją uciąć  i środkowy kabel miedziany Podłączyć? tylko cp wtedy zrobić z kabelkiem ekranu? 

Uciąłem wtyczkę i podłączyłem oba kable. W Radiu powinieneś mieć 2  wejścia do podłączenia anteny.  Oryginalnie w nowym radiu  jest ,,kabelek,, pełniący funkcję anteny wyjmujesz go a podłączasz miedziany kabel z anteny zewnętrznej którą kupiłeś pod drugie wejście przykręcasz ekran.. Jakie masz radio? powinno być dwa wejścia do anteny.

×
×
  • Utwórz nowe...