Skocz do zawartości

Kominek


Kaska

Recommended Posts

W temacie "Kominek z płaszczem wodnym a rekuperacja" czytam ,że tego typu kominki ulegają szybkiemu rozszczelnianiu , jak rozumiem, zalewając dom, niszcząc podłogę itp. Bardzo dużo ludzi jednak chwali sobie ten system ogrzewania - słyszałam sporo pochlebnych opinii. Jeśli ten system nazywany jest tutaj przestarzałym to jaki jest nowszy? Przyznam,że kominek jako źrodło ogrzewania domu wydaje się dość nieskomplikowanym systemem.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W pełni popieram. W dzisiejszych czasach dzieci raczej sprzedają domy swoich rodziców i dają dyla. Dom ma służyć temu kto go sobie zbudował i ma w nim wychować potomaków icon_smile.gif Przed domem zaś posadzić drzewko:-).
Co do kominka, to sam bez żadnych obaw będę go montował. Wszak jest to dodatkowe źródło ciepła, które szkoda wpuszczać w komin.
Link do komentarza
no moze i macie racje..domy sprzedaja ale i nie sprzedaja, a nawet jak sie sprzedaje to dobry kominek troche doda mu wartosci. Co do montarzu ja postawilem na tych cos ie na tym znaja. Nie biore sie za cos w czym nie jestem specem:) niech zrobia to ludzie ktorzy z tego co wiem robia to swietnie. pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...