Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Wymiana okien i drzwi w budynku wielorodzinnym. Co warto wiedzieć?

Recommended Posts

Jeśli wyroby stolarki otworowej w mieszkaniu są wysłużone, to najpewniej nadszedł czas na ich wymianę. Gdy inwestor mieszka w budynku wielorodzinnym, może w związku z tym podlegać regulacjom spółdzielni bądź wspólnoty mieszkaniowej. Przy wymianie drzwi i okien, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/okna-i-drzwi/baza-wiedzy/okna/15256-wymiana-okien-i-drzwi-w-budynku-wielorodzinnym-co-warto-wiedziec

Gość Edward Janiszewski
Bardzo przydatny artykuł. Chciałem się odnieść do tego, że podstawą udanej wymiany okien jest wybor szczelnych i ciepłych produktów. To jest 100% racji. Mega ważna sprawa. Nie warto szukać okien po marketach czy najtańszych możliwych producentach bo nie będą to okna wysokiej jakości. Ja mam od 7 lat okna z Oknoplast i uważam to za doskonały wybór. Okna są bardzo szczelne, przetestowane przez 7 lat, nie mam się do czego doczepić. Wybraliśmy doświadczonego producenta i w 100% spełnił on nasze oczekiwania.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...