Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

mhtyl

mhtyl

17 minut temu, zenek napisał:

No i ta jętka, ktora nie jest jetką, tylko kleszczami. :yahoo:No wlaśnie to są kleszcze, nie jętka.

To już pretensje do projektanta, nie do mnie.

zenek, chcesz abym stracił poszanowanie do Ciebie? Nie chrzań już o tych kleszczach bo to nie ten element, nie w tym dachu.

Na poniższej więźbie też projektant się pomylił nazywając kleszcze jętkami? Dla jasności aby nikt mnie nie posądził, ja wiem że na tym poniższym projekcie są jętki i w projekcie KriX96 też są jętki.

E-5-1-1024x724.jpg&key=258723dbea323d92b

8 minut temu, KriX96 napisał:

Zrobiliśmy już projekt zamienny co do słupów zamienionych na dwuteowniki. 

A co do wykonania wspominał tylko, żeby zrobić więcej połączeń na śrubach typu torx, czy jest to słuszne? 

No to teraz wszystko się zgadza. z projektem.

Śruby a raczej chyba chodzi o wkręty z końcówka tupu torx są obecnie bardzo często stosowane w ciesielstwie, ale same wkręty uważam że to nie wszystko, jeszcze by musiały być łączniki ciesielskie skręcone właśnie wkrętami typu torx.

Dzisiaj już nie mam czasu ale jutro wkleję Ci o jakie łączniki mi chodzi.

mhtyl

mhtyl

8 minut temu, zenek napisał:

No i ta jętka, ktora nie jest jetką, tylko kleszczami. :yahoo:No wlaśnie to są kleszcze, nie jętka.

zenek, chcesz abym stracił poszanowanie do Ciebie? Nie chrzań już o tych kleszczach bo to nie ten element, nie w tym dachu.

2 minuty temu, KriX96 napisał:

Zrobiliśmy już projekt zamienny co do słupów zamienionych na dwuteowniki. 

A co do wykonania wspominał tylko, żeby zrobić więcej połączeń na śrubach typu torx, czy jest to słuszne? 

No to teraz wszystko się zgadza. z projektem.

Śruby a raczej chyba chodzi o wkręty z końcówka tupu torx są obecnie bardzo często stosowane w ciesielstwie, ale same wkręty uważam że to nie wszystko, jeszcze by musiały być łączniki ciesielskie skręcone właśnie wkrętami typu torx.

Dzisiaj już nie mam czasu ale jutro wkleję Ci o jakie łączniki mi chodzi.

• Utwórz nowe...