Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

jumper

jumper

Dodaje zdjęcie jak jest podłączone. Tak czytając schematy podłączenia to wydaje mi się, że zbiornik przeponowy jest źle podłączony, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kto się lepiej na tym zna:)

691001670_woda1(1).thumb.jpg.bb2d8dc00aefa36689a298926176c545.jpg

jumper

jumper

Dodaje zdjęcie jak jest podłączone. Tak czytając schematy podłączenia to wydaje mi się, że zbiornik przeponowy jest źle podłączony, ale wolałbym, żeby wypowiedział się ktoś kto się lepiej na tym zna:)

woda1 (1).jpg

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• U nas wirus udusił dziś  22 osoby.   46-letni mężczyzna ze szpitala w Legnicy, 86-letnia kobieta, 75-letni mężczyzna, 85-letnia kobieta, 77-letnia kobieta ze szpitala w Raciborzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, 64-letni mężczyzna hospitalizowany w Krakowie oraz 83-letnia kobieta hospitalizowana w Tychach, 77-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu i 85-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie     256 zarażonych 
    • Jeśli już to dla wszystkich przedsiębiorstw. A zagraniczne koncerny, prowadzące firmy w Polsce, już otrzymały pomoc i "vouchery" (zabezpieczające ciągłość pracy na minimum 12 miesięcy) z UE - z tego źródła które Polska olała. Od momentu wysłania wniosku - w niecałe 7 dni otrzymuje się decyzję.
    • To będzie sPiS z całej Polski.  A wiesz jakiś tam demo, po co są robione sondaże poparcia partii politycznych?
    • a to ciekawe o tych odszkodowaniach, możesz rozwinąć, czy odeślesz do źródła?
    • Tiiiiaaaa   Ja nie mam mani prześladowczej - to PiS ją miał, likwidując możliwość głosowania korespondencyjnego.   A przypominam, że z takiej możliwości mógł skorzystać każdy -  nie tylko niepełnosprawni, ale także w pełni zdrowi ludzie, na przykład przebywający lub mieszkający za granicą, będący na wakacjach lub ci, którzy nie mogli dotrzeć do swojego lokalu wyborczego (bo np. obowiązuje zakaz przemieszczania się związany z kwarantanną społeczną).   A argumentacja PiS za zlikwidowaniem takiej możliwości:   Domknęli dziurę, by teraz rozerwać cały obiekt. Inaczej mówiąc, umożliwili fałszerstwa wyborcze na kosmiczną skalę - a może to o to chodziło (oczywiście to teoria spiskowa - ale na jak silnych fundamentach )   Ps. A skala jest taka: - w ostatnich kopertowym głosowaniu brało udział około 60.000 wyborców, - w tych kopertowych około 30.000.000 wyborców.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...