Skocz do zawartości

Historia edycji

Chaton

Chaton


Jednak nie ten projekt

Ciekawa jestem ilu osobom chciało się otwierać te wszystkie załączniki , ja otworzyłam  2 i się poddałam. Też mam wąska działkę 19m ale buduję bez garażu. Długo siedziałam nad projektem też sama sobie projektowałam. Moim zdaniem nie ma co się tak rzucać na ten taras od południa ale jeśli robisz od północnego wschodu to nie rób dużego zadaszenia.

Ja bym wysunęła znacznie garaż do przodu, na zachodniej stronie wrzuciła sypialnie a salon całkiem na północ z płytkim zadaszeniem tak jak w projekcie "dom z historią" muratora. 

Przechodni salon nie będzie problemem jeśli zrobisz w pokojach dziecięcych drzwi balkonowe i zarządzasz przyjmowanie znajomych bezpośrednio do pokoju.

Chaton

Chaton

Ciekawa jest ilu osobom chciało się otwierać te wszystkie załączniki , ja otworzyłam  2 i się poddałam. Też mam wąska działkę 19m ale buduję bez garażu. Długo siedziałam nad projektem też sama sobie projektowałam. Moim zdaniem nie ma co się tak rzucać na ten taras od południa ale jeśli robisz od północnego wschodu to nie rób dużego zadaszenia.

Ja bym wysunęła znacznie garaż do przodu, na zachodniej stronie wrzuciła sypialnie a salon całkiem na północ z płytkim zadaszeniem tak jak w projekcie gryf domowych klimatów. 

Przechodni salon nie będzie problemem jeśli zrobisz w pokojach dziecięcych drzwi balkonowe i zarządzasz przyjmowanie znajomych bezpośrednio do pokoju.

×
×
  • Utwórz nowe...