Skocz do zawartości

Historia edycji

Sebastian80

Sebastian80


Dodatkowe dane

Witam forumowiczów.

Mam do Państwa pytanie, mam dom o powierzchni użytkowej 150 m2, ogrzewany ekogroszkiem. Zużycie roczne prądu ok 2800 kWh, ekogroszku ok 4 T. W domu ogrzewanie mieszane tzn. podłogówka, kaloryfery 35/65 Dostałem ofertę na montaż pompy ciepła wysokotemperaturowej i instalacji fotowoltaicznej. Policzono mi że potrzebuje instalacje fotowoltaiczną 6 kW. Bardziej jednak chodzi mi o  samą pompę ciepłą. Pompa ciepła wysokotemperaturowa składana przez firmę REM energy na podzespołach Danfoss. Pytanie dotyczy właśnie tej pompy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o pompy tej firmy? Jeszcze taka informacja o sprężarce: Danfoss HHP30

Sebastian80

Sebastian80

Witam forumowiczów.

Mam do Państwa pytanie, mam dom o powierzchni użytkowej 150 m2, ogrzewany ekogroszkiem. Zużycie roczne prądu ok 2800 kWh, ekogroszku ok 4 T. W domu ogrzewanie mieszane tzn. podłogówka, kaloryfery 35/65 Dostałem ofertę na montaż pompy ciepła wysokotemperaturowej i instalacji fotowoltaicznej. Policzono mi że potrzebuje instalacje fotowoltaiczną 6 kW. Bardziej jednak chodzi mi o  samą pompę ciepłą. Pompa ciepła wysokotemperaturowa składana przez firmę REM energy na podzespołach Danfoss. Pytanie dotyczy właśnie tej pompy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o pompy tej firmy?

×
×
  • Utwórz nowe...