Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

A orientuje się ktoś czy mogę zrobić przepust w ścianie na ewentualny gaz z instalacji? Będę dopiero składał wniosek, projektu jeszcze nie mam na gaz. Ale przepust chyba mogę zrobić i wyprowadzić go poza drenaż? Wie ktoś jak miało by to wyglądać? Z tego co wiem tylko, to rura będzie powinna być na głębokości ok 0,8-1m.

 

Mam już zrobiony przepust na wodę z umieszczoną rurą długości 30m. Hydraulik zalecił żeby lepiej w jednym kawałku by nie łączyć pod ziemią.

Chcę to wyprowadzić poza dom a jakieś 5 m może i zakopać zostawiając kłębek ponad ziemią, odgrodzić deskami i zasypać drenaż. No chyba że komunalka znajdzie czas i sama mi to przyłączy. Czy taką rurę mogę zasypać moją gliną czy lepiej piaskiem?

 

b60fcdaeada594e4gen.jpg

 

6499cd0434127ce0gen.jpg

dedert

dedert

A orientuje się ktoś czy mogę zrobić przepust w ścianie na ewentualny gaz z instalacji? Będę dopiero składał wniosek, projektu jeszcze nie mam na gaz. Ale przepust chyba mogę zrobić i wyprowadzić go poza drenaż? Wie ktoś jak miało by to wyglądać? Z tego co wiem tylko, to rura będzie powinna być na głębokości ok 0,8-1m.

×
×
  • Utwórz nowe...