Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

58 minut temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Nie twierdziłem nigdy, że są oszustami. Oszustwo oznacza świadome działanie w złej wierze. A tego nie zakładam.

Ja też nie. Choć dla mnie to oszustwo - pleść bzdury okłamując płacącego czyli zleceniodawcę, więc nie wiem co miałeś na myśli. Zabawę, żarty?

 Ale przypisywanie mi tematu z pejoratywnym tytułem jest co najmniej nadużyciem, tym bardziej, że prezentowałem odmienną i pozytywną opinię nt różdżkarzy.

Więc z łaski swojej zrób coś z tym, skoro to sprowokowałes. 

Jeszcze raz:

2 godziny temu, zenek napisał:

Proszę z łaski swojej brać odpowiedzialność za to, co się pisze, a nie szukać kozłów ofiarnych.

W ogóle co to za zwyczaj wstawiać pod cudzym nickiem nie jego temat - bez pytania o zgodę zainteresowanego. Nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie.

Ale jak nie jest zakazane, to może wolno?

To co - ja też mogę wstawić temat - i podpisać jako temat Redakcji? 

zenek

zenek

46 minut temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Nie twierdziłem nigdy, że są oszustami. Oszustwo oznacza świadome działanie w złej wierze. A tego nie zakładam.

Ja też nie. Choć dla mnie to oszustwo - pleść bzdury okłamując płacącego czyli zleceniodawcę, więc nie wiem co miałeś na myśli.

 Ale przypisywanie mi tematu z pejoratywnym tytułem jest co najmniej nadużyciem, tym bardziej, że prezentowałem odmienną i pozytywną opinię nt różdżkarzy.

Więc z łaski swojej zrób coś z tym, skoro to sprowokowałes. 

Jeszcze raz:

2 godziny temu, zenek napisał:

Proszę z łaski swojej brać odpowiedzialność za to, co się pisze, a nie szukać kozłów ofiarnych.

W ogóle co to za zwyczaj wstawiać pod cudzym nickiem nie jego temat - bez pytania o zgodę zainteresowanego. Nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie.

Ale jak nie jest zakazane, to może wolno?

To co - ja też mogę wstawić temat - i podpisać jako temat Redakcji? 

×
×
  • Utwórz nowe...