Skocz do zawartości

Zaniechanie bycia forum budowlanym...


Recommended Posts

Jak w tamacie powyżej. Po jakimś czasie nie bytnosci tutaj mogę stwierdzić, że "forum. budujemydom"  nie jest forum stricte budowlanym.  Tematy jak się jakieś nowe pojawiają są raz ze nie liczne a dwa, że zaraz ktos zauważy, że nie ma konkretnych odpowiedzi a dwa, że jak są to kretynskie i idzie dalej, czym zyskuje konkurencja i chyba nie muszę mówić kto... 

 

Wniosek, zmiana nazwy strony bo obecnie jest to wprowadzanie w błąd inwestorów, co możecie poczuć na ilości tychże inwestorow. 

Dwa, stanie się forum budowlanym z prawdziwego zdarzenia czyli konkretnie i merytorycznie a  na rodzinne i towarzyskie spotkania przy wodce i tańcach utworzyć osobny dzia i stronę l typu "hulanki i swawole". 

Bo jak widzę FBD popada w nicość bo co chwilę muszę punktowac i wyprowadzać z błędu swiezakow... 

 

Z tego co widzę, ja musiałbym odpowiadać na posty z 2015-2016r pozostawione bez odpowiedzi w dobie nacpania lub euforii po spotkaniu forumowym lub zwykłej niewiedzy pijacych lub cpajacych forumowych ludzi... 

 

Ktos kto mnie zablokował z tego względu, że nie pisałem i nie byłem jak "swojacy" działa jako "Forum Budowlane"? 

Skoro tak to nic tu po mnie nie będzie i zostawię to taplajacych się wspólnie w g.... bez współczucia i bez reakcji :)

Edytowano przez Arturek Wil (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
10 godzin temu, Arturek Wil napisał:

Jak w tamacie powyżej. Po jakimś czasie nie bytnosci tutaj mogę stwierdzić, że "forum. budujemydom"  nie jest forum stricte budowlanym.

Po co kretynie kłamiesz? Nie było cię tu bo Redakcja wywaliła Cię na zbity pysk i każde nowe wcielenie było kasowane za to co wypisywałeś.

A teraz gdy na FM dostałeś po chyba setnym banie czasowym, bana na stałe to z racji że masz parcie na szkło przylazłeś na to forum, a to że Redakcja ma miękkie serce i jest litościwa dostałeś szansę ale widzę że jej też nie wykorzystałeś.

Ty już reformowałeś FM więc daj sobie spokój z FBD bo skończysz marnie.

10 godzin temu, Arturek Wil napisał:

Ktos kto mnie zablokował z tego względu, że nie pisałem i nie byłem jak "swojacy" działa jako "Forum Budowlane"? 

Skoro tak to nic tu po mnie nie będzie i zostawię to taplajacych się wspólnie w g.... bez współczucia i bez reakcji 

Rozkręcasz się, ale zapomniałeś wspomnieć o Naczelniku i o PIS-ie bo oni temu winni ze zostałeś wywalony.

I nie obiecuj że tu nie zostaniesz, bo już takie obietnice rzucałeś nie raz.

Chcesz tu być to zachowuj się normalnie, piłeś nie pisz! a w szczególności nie obrażaj ludzi.

Link do komentarza
11 godzin temu, Arturek Wil napisał:

Po jakimś czasie nie bytnosci tutaj mogę stwierdzić, że "forum. budujemydom"  nie jest forum stricte budowlanym.

Gdybyś mógł ująć swoje zarzuty w kilka lapidarnych punktów, konkretów - żeby to miało wartość merytoryczną. Dla Redakcji, dla nas, forumowiczów - i dla ciebie.

Bo z konkretami sie konkretnie dyskutuje.

Natomiast z dalszego słowotoku właściwie nie wiadomo, o co ci chodzi - trudno się odnieść do czegokolwiek.

 

A więc - Arturek - KONKRETY, PUNKT PO PUNKCIE ...:)

Link do komentarza
1 godzinę temu, Buster napisał:

Oj tam oj tam...czepiacie się człowieka.Chce mieć swoje 5 minut gdy redakcja świętuje :icon_razz:

Niech świętuje, ma nawet więcej niż 5 min, ma czas do poniedziałku do rana :) 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Buster napisał:

Oj tam oj tam...czepiacie się człowieka.Chce mieć swoje 5 minut gdy redakcja świętuje

 

6 godzin temu, demo napisał:

W sumie to racja, bo można się pośmiać, a śmiech to zdrowie.:yahoo:

17 minut temu, mhtyl napisał:

Niech świętuje, ma nawet więcej niż 5 min, ma czas do poniedziałku do rana

A ja bym mu dał jednak szansę i większy limit czasu :yahoo: serio

Mnie ciekawią ewentualne konkrety....

Link do komentarza
1 minutę temu, zenek napisał:

Mnie ciekawią ewentualne konkrety....

Mnie nie ciekawi bo wiem co napisze, on już się nie zmieni, na trzeźwo jeszcze jako tako można z nim podyskutować, po pijaku już nie da sie rady.

Link do komentarza
2 godziny temu, zenek napisał:

 

A ja bym mu dał jednak szansę i większy limit czasu :yahoo: serio

Mnie ciekawią ewentualne konkrety....

Wiesz co, pierdzielisz od rzeczy. Jakie chcesz konkrety ? przecież są i to dwa, a może i trzy da się wydzielić z tekstu tego nachlanego osobnika. Pierwszy "konkret" to taki że nie ma konkretnych odpowiedzi a jak są to kretyńskie:

18 godzin temu, Arturek Wil napisał:

, że nie ma konkretnych odpowiedzi a dwa, że jak są to kretynskie 

 

Ten drugi "konkret", postulat to chyba coś na kształt zaprzestania forumowych spotkań, bo tam ćpanie i picie wpływa negatywnie na merytoryczną jakość i ilość odpowiedzi:

18 godzin temu, Arturek Wil napisał:

 

Z tego co widzę, ja musiałbym odpowiadać na posty z 2015-2016r pozostawione bez odpowiedzi w dobie nacpania lub euforii po spotkaniu forumowym lub zwykłej niewiedzy pijacych lub cpajacych forumowych ludzi... 

 

Trzeci "konkret" to taki by na rodzinne i towarzyskie spotkania przy wódce i tańcach utworzyć osobny dział i stronę.

Tyle że coś się ochlapusowi poprzestawiało, bo taki dział już istnieje, więc postulat tyleż głupi co i absurdalny.

18 godzin temu, Arturek Wil napisał:

  na rodzinne i towarzyskie spotkania przy wodce i tańcach utworzyć osobny dzia i stronę l typu "hulanki i swawole". 

 

Za wszystkie te "konkrety" będzie zapewne miał blokadę konta i tak zakończy swój kolejny występ na tym forum.

No nic, poczekamy do następnego i znowu się pośmiejemy.

 

Link do komentarza
4 minuty temu, demo napisał:

Za wszystkie te "konkrety" będzie zapewne miał blokadę konta i tak zakończy swój kolejny występ na tym forum.

No nic, poczekamy do następnego i znowu się pośmiejemy.

Nie przeczytałeś dokładnie.

Zaproponowałem - żeby zamienił słowotok na konkrety. Tyle się odniosłem do jego postu. 

Link do komentarza

No tego się właśnie spodziewałem ;) 

Jakkolwiek można się uśmiać z niektórych i przyjąć na klatę pewne sugestię tak dla demo i mhtyla proponuję więcej seksu i spuszczenie sobie z krzyża :D Bo to dwie forumowe cnotki a raczej prawiczki,które być może nigdy nie zaznały rozkoszy...z życia ogólnie mówiąc  :D

 

Edytowano przez Arturek Wil (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

To Ci chłopie powiem, że przez takie posty wartość merytoryczna forum znacząco wzrasta 😂😂😂

 

Forum powoli zamiera, ale jest to konsekwencją wielu czynników. Chociażby rozwoju fb i grup tam tworzonych. Przy większej liczbie aktywnych użytkowników odpowiadających w krótszym czasie, do tego braku konieczności rejestracji i prostocie komunikacji Facebook wygrywa.

Nic nie poradzimy, zbyt maciupcy jesteśmy. 

A na innych forach ruch również spadł...

Link do komentarza
6 godzin temu, Takiowaki napisał:

To Ci chłopie powiem, że przez takie posty wartość merytoryczna forum znacząco wzrasta 😂😂😂

 

Forum powoli zamiera, ale jest to konsekwencją wielu czynników. Chociażby rozwoju fb i grup tam tworzonych. Przy większej liczbie aktywnych użytkowników odpowiadających w krótszym czasie, do tego braku konieczności rejestracji i prostocie komunikacji Facebook wygrywa.

Nic nie poradzimy, zbyt maciupcy jesteśmy. 

A na innych forach ruch również spadł...

 

A, bo pierdołami ludziska się zajmują zamiast roztrząsać tajniki dobrego budowania.

Coraz młodsze się budują, co prawdziwego życia nie widzieli, to wszystko kupują w marketach, na jakimś alle czy alli a rozumu w tym nie ma.

"Tymi recami" robić im się nie chce, to w efekcie - nie umieją.

Za to narzekać na wszystko i wszystkich umieją dobrze na fejkbuku ze srajfona.

 

Adam M.

Link do komentarza
12 godzin temu, Arturek Wil napisał:

proponuję więcej seksu i spuszczenie sobie z krzyża

Rozumiem że ty tak sobie spuszczasz - a jak brakuje viagry - to wtedy klniesz na pisowców, 500+, może cyklistów  :bandit: i wtedy nagle ON staje !!! :takaemotka:

Ciekawa metoda i oszczędność - wystarczy znaleźć przeciwnika politycznego - i libido się pojawa. Co na to Freud, czy to cz. jego teorii?

 

A serio - naprawdę stać cię tylko na argumenty "z dupy Maryny"? 

Link do komentarza
8 godzin temu, Redakcja napisał:

Wszystkich :D

Tylko że wszyscy, no prawie wszyscy oprócz jednego reformatora forum nie nadużywają trunków wyskokowych, no może nadużywają ale w tym czasie nie piszą, a czemu nie piszą? bo paluszkami nie potrafią trafić w klawiaturę :) czyli jak pić to pić tyle abyś mieć odlot, wtedy głupot się nie napiszesz :):D:icon_mrgreen::hahaha2:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...