Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nigdzie nie wykonuje się takich testów. W karcie zgonu lekarz/koroner wpisuje przyczynę śmierci. Jak miał zdiagnozowanego wirusa to przyczynę wpisują wirus, a jak miał inne choroby, to wpisują dodatkową informację o współistniejących chorobach. Tak robi cały świat.
    • PS. Dwie lub trzy strony był cytat wypowiedzi jakiegoś Inspektora Sanitarnego, który na zarzut o braku ustalania przyczyny zgonu oburzył się, że przecież zmarłym życia to nie wróci, a władza nie będzie narażała żywych na pobieranie wymazów post mortem. Kazdy moze wrócić do tego materiału. To był cytat.
    • Nie cierpię pisiorstwa za całokształt - chronicznie nie cierpię, co widać, słychać i czuć.   Trochę wyżej napisałem przykład dobrego działania - chwalę Rząd że wreszcie posłuchał fachowca, który nie należy do PiS.
    • Przecież pisaliśmy, że po pierwsze nie ma armat. Że zmarłym nikt testów nie wykonuje, bo ich brakuje i nikt nie chce tego robić, no i nie ma jak. A dlaczego władzy to pasuje? Prosta sprawa. Rząd jest najlepszy na świecie i daje sobie radę bez tej wrednej Unii!!! Nagłaśnia się Włochy, Hiszpanię... tam tyle zmarłych, a u nas prawie wszyscy żyją! W taki sposób łatwiej ukryć wszelkie niedostatki, brak organizacji i popełnione babole. Zresztą, sam widzisz na forum. Zwolennicy są zachwyceni działaniami władzy. Wszystko jest cacy. Przecież taki przekaz idzie nadal, chociaż zaczynają się w tym już coraz bardziej plątać.  Stąd parcie prezesa na wybory, aby burzą z tym związaną zatrzymać potok cisnących się pytań w sprawach zdrowotnych. Niech się ludzie zajmą czym innym. I żeby nie było, nie mam zamiaru krytykować ograniczeń w kwestii pozostawania w domu. Od głębokiego początku byłem tegoż zwolennikiem.
    • Logika nie ma tu nic do roboty, dla zarażonych wirusem nienawiści każde działanie będzie wykorzystane do walenia w nich jak w bęben. A że tak z ciekawości i dla statystyki zapytam zarażonych - czy jesteście w stanie wskazać choć jeden przykład dobrego działania tego wstrętnego pisiorstwa ?. Haha, ale jaja. Uroboros to może Ty znajdziesz jakiś pozytyw, bo Retro to chyba wiadomo że nie ma szans.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...