Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Ostatnio kupiłem 🏠 do generalnego remontu około 120m2 zastanawiam się na wymiana pieca z koniecznosci na pellet i szukam pomocy w wybraniu odpowiedniego za przystępną cenę adekwatna do jakości produkt. Mile widziane porady bądź też zalecenia na przyszłość. Jeżeli można proszę o linki ;)

Edytowano przez kolocz (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, mhtyl napisał:

A mnie ciekawi gdzie będzie składował ten pellet? Przecież nie kupi 100 czy 200 kg a i do takiej ilości potrzebny jest spory składzik aby go pomieścić.

No masz racje, to jest właśnie magia marketingu :)

Pellet przedstawiany jest głównie jako bezobslugowy ale to pic na wodę fotomontaż bo grzałka co chwilę wymaga wymiany to raz, dwa syf jest podobny do tego z węgla,trzy, wymaga usyfienia się przy czyszczeniu, cztery syf z komina dalej idzie. 

Pellet niczym nie różni się od ekogroszka 

Link do komentarza
3 godziny temu, aaaa napisał:

wiesz, o eko-złocie też słyszałem argument, że skład na to trzeba duży, a z tego co wiem, to ludzie to na zewnątrz domu trzymali w workach, przykryty tylko....jak dla mnie ten argument o jakimś nie wiadomo jak wielkim potrzebnym skłądzie jest trochę nie teges...

Pellet to nie węgiel, że może zamoknąć i nic mu nie będzie. Pellet jest konfekcjonowany w workach jak i luzem i nie chcesz chyba powiedzieć że luzem ludzie trzymają na zewnątrz przykryty jedynie jakąś tam plandeką, a i worki niby szczelne a potrafią wilgoć wpuścić do środka a mokry pellet traci swoje właściwości.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...