Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Susza tą biedę spotęguje ...
    • Jaka to dokładnie zaprawa, ZC1? Wątpię żeby ktoś uznał reklamację przy takich warunkach przechowywania. Jeżeli zbrylenia dają się łatwo rozkruszyć to trzeba ją przesiać przez sito i wówczas je rozkruszyć. Zresztą zawsze warto zrobić to z zaprawą na bazie cementu przed dodaniem wody.
    • Państwa chcą ratować gospodarki. Widzą, co się dzieje. Ekonomiści biją na alarm. Nie ma tu złotego środka.     I Święta przed nami. Nawet jeśli zagorzałych katolików jest mniej, niż to deklarują statystyki, to jednak ogrom ludzi w PL spędza święta rodzinnie, taka tradycja. I teraz kwestia tego, czy zostaną w domach, czy rozjadą się po kraju. Jeśli rozjadą się po kraju wbrew zaleceniom, może się skończyć jak po meczu Włochy-Hoszpania.     Przykre bardzo. Też mam lepsze i gorsze doświadczenia dotyczące tego tematu, ale chcę wierzyć, że jeśli będę potrzebowała pomocy lub ktoś z moich bliskich, to pomogą.     Z niecierpliwością.   Wydaje mi się, że bardziej „bieda".
    • Daga , taka jest prawda że tych lekarzy z empatią jest jak na lekarstwo ....Znam to z autopsji .Był czas że kilka lat żyłem z wyrokiem bo taka była diagnoza ......Przez zupełny przypadek poznałem felczera który tą diagnozę podważył i postawił właściwą . Był zabieg który to właśnie on przeprowadził i dzięki temu jeszcze podycham .....tyle ile zechcę ...Niestety w moim mieście to też jest kasta .Lekarzy z powołaniem chyba u mnie w moim zadupiu ne ma ....
    • Chciałbym polecić na obiad świetną surówkę z pekinki. Umytą kapustę pokroić drobno, dodać posiekany ogórek kiszony, cebulę, sól, kwasek cytrynowy (lepsza cytryna) lub ocet winny. Polać sosem z oleju z musztardą. Składniki można wymieszać, zastępując na przykład cebulę pomidorami, jabłkiem i tym podobne. Można też zamiast oleju i musztardy dać majonez lub śmietanę. Wszystko posypać drobno posiekaną zieloną pietruszką lub koperkiem. Ładnie wygląda udekorowana jajkami na twardo, rzodkiewką itp. Warto pamiętać, że kapusta pekińska jest delikatniejsza i bardziej tolerowana przez ludzi cierpiących na wątrobę. Przepis ze strony http://dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/przepisy-kabaczek-pekinka-melon.php
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...