Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

13 minut temu, zenek napisał:

 

Dobudowane schody powinien otaczać dren, może być nowa nitka drenu dołączona do tej przy głównym fundamencie, ale dostosowana poziomem.

 

Ale pod płytą zejścia drenu nie będę dawał, mam nadzieję że dobrze was zrozumiałem. Jedynie będzie wchodzić przepust w płytę do kratki ściekowej który będzie łączył się z drenem. Czyli spróbuje zrobić dookoła zejścia. Czyli pod płytę podsypać moją podsypką zagęszczającą czy lać płytę na glinie? Na tym filmiku pewien majster nie zrobił dookoła tylko wypuścił rurę pod kratkę:

 

 

 

dedert

dedert

12 minut temu, zenek napisał:

 

Dobudowane schody powinien otaczać dren, może być nowa nitka drenu dołączona do tej przy głównym fundamencie, ale dostosowana poziomem.

 

Ale pod płytą zejścia drenu nie będę dawał, mam nadzieję że dobrze was zrozumiałem. Jedynie będzie wchodzić przepust w płytę do kratki ściekowej który będzie łączył się z drenem. Czyli spróbuje zrobić dookoła zejścia. Na tym filmiku pewien majster nie zrobił dookoła tylko wypuścił rurę pod kratkę:

 

 

Czyli pod płytę podsypać moją podsypką zagęszczającą czy lać płytę na glinie?

dedert

dedert

9 minut temu, zenek napisał:

Dobudowane schody powinien otaczać dren, może być nowa nitka drenu dołączona do tej przy głównym fundamencie, ale dostosowana poziomem.

Ale pod płytą zejścia drenu nie będę dawał, mam nadzieję że dobrze was zrozumiałem. Jedynie będzie wchodzić przepust w płytę do kratki ściekowej który będzie łączył się z drenem. Czyli spróbuje zrobić dookoła zejścia. Na tymn filmiku pewien majster nie zrobił dookoła tylko wypuścił rurę pod kratkę:

 

×
×
  • Utwórz nowe...