Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Może narysuje tak przesadnie żeby było wiadomo o co mi chodzi:

 

 

5e4098dd9905b26fgen.jpg

Czerwone linie zaczynają się na tych samych wysokościach (zaznaczone żółtymi kółkami) i schodzą w dół. Niebieskie są bez spadków, ale tak chyba nie może być bo woda by stała w najniżej położonym niebieskim drenażu? Reasumując naprzeciwległe drenaże były by do siebie równoległe.

 

Kolejne pytanie. Będe niebawem smarował Botamentem BM92 (masa bitumiczna z polimerami). Czy poprawnie jest zasmarować poza facetkę na papę, czy tylko narożniki ławy żeby papa się nie odklejała, i by woda nie podchodziła pod papę? A może lepiej wyciąć cienki pasek papy jak pokazane liniami, zgrzać ją do ławy (grzałem tylko łączenia bo bloczki same mi dociskają papę) a zasmarować wtedy narożnik z kawałkiem pionowej powierzchni ławy?

 

564366c99bb702fbgen.jpg

 

 

dedert

dedert

Może narysuje tak przesadnie żeby było wiadomo o co mi chodzi:

 

 

5e4098dd9905b26fgen.jpg

Czerwone linie zaczynają się na tych samych wysokościach (zaznaczone żółtymi kółkami) , niebieskie są bez spadków, ale tak chyba nie może być bo woda by stała w najniżej położonym niebieskim drenażu? Reasumując naprzeciwległe drenaże były by do siebie równoległe.

 

Kolejne pytanie. Będe niebawem smarował Botamentem BM92 (masa bitumiczna z polimerami). Czy poprawnie jest zasmarować poza facetkę na papę, czy tylko narożniki ławy żeby papa się nie odklejała, i by woda nie podchodziła pod papę? A może lepiej wyciąć cienki pasek papy jak pokazane liniami, zgrzać ją do ławy (grzałem tylko łączenia bo bloczki same mi dociskają papę) a zasmarować wtedy narożnik z kawałkiem pionowej powierzchni ławy?

 

564366c99bb702fbgen.jpg

 

 

dedert

dedert

Może narysuje tak przesadnie żeby było wiadomo o co mi chodzi:

 

 

5e4098dd9905b26fgen.jpg

Czerwone linie zaczynają się na tych samych wysokościach (zaznaczone żółtymi kółkami) , niebieskie są bez spadków, ale tak chyba nie może być bo woda by stała w najniżej położonym niebieskim drenażu? Reasumując naprzeciwległe drenaże były by do siebie równoległe.

 

Kolejne pytanie. Będe niebawem smarował Botramentem (masa bitumiczna z polimerami). Czy poprawnie jest zasmarować poza facetkę na papę, czy tylko narożniki ławy żeby papa się nie odklejała, i by woda nie podchodziła pod papę? A może lepiej wyciąć cienki pasek papy jak pokazane liniami, zgrzać ją do ławy (grzałem tylko łączenia bo bloczki same mi dociskają papę) a zasmarować wtedy narożnik z kawałkiem pionowej powierzchni ławy?

 

564366c99bb702fbgen.jpg

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...