Skocz do zawartości

Telewizor na ścianę + sugestie


johnyb

Recommended Posts

Witam. Mniej więcej na środku ściany chciałbym powiesić telewizor i instrumenty obok(symulacja na zdjęciu). Czy będzie to dobre rozwiązanie?

Telewizor będzie wysuwał się na odległość 85cm od ściany i można go obrócić o 90 stopni w stronę łóżka.

Okno w pokoju skierowane na południe.

Mile widziane sugestie nt. pokoju. Biurko jest skreślone, bo ma być usunięte(służyło jako podstawka pod tv) Pozdrawiam

s.jpg

w.jpg

t.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,  jak dla mnie, to...lepiej było by ( jeśli to możliwe) - zamienić szafę na taką,  przeznaczoną do zabudowy telewizora. I właśnie w takiej szafie postawić lub powiesić telewizor. A na tej ścianie na przykład zdjęcia rodzinne,  lub inne obrazki. Też niedawno kupiłam telewizor Samsung UE32N5300AU i miałam problem z tym na jakiej ścianie go powiesić, bo w salonie mam wyjście do balkonu, i duże okna. Potem po prostu zmieniłam szafę, i do szafy - telewizor. 

Ale, tak jak na zdjęciu też jest ok , tylko że łóżko do tej ściany, naprawdę,  jest za blisko. 

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 5 miesiące temu...

Standardowy płaski telewizor można ukryć w zabudowie meblowej, i gdy z niego nie korzystamy po prostu go w niej zamknąć, np. za pomocą przesuwnych drzwi.

Jeśli planujemy wymianę telewizora - ciekawą propozycją jest model z  dostępem do multimedialnej galerii sztuki, zawierającej obrazy oraz fotografie galerii i muzeów z całego świata. Wyświetlane w ten sposób dzieła sztuki  będą ciekawszą dekoracją niż czarna płaszczyzna telewizora.

Ma ktoś taki telewizor, sprawdza się?

fot. samsung

samsung 2.JPG

samsung 3.JPG

samsung.JPG

Edytowano przez Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...