Skocz do zawartości

jakie drzwi wewnętrzne?


rene

Recommended Posts

Kochani, proszę o opinie na temat drzwi wewnętrznych. Jakich firm drzwi polecacie a jakich odradzacie i na co zwracać uwagę przy wyborze. Domyślam się że najładniejsze i najtrwalsze drzwi byłyby drewniane. No ale jeśli ktoś jest ograniczony finansami to musi szukać środków zastępczych. Czekam na opinie. Dzięki.
Link do komentarza
Przy wyborze drzwi przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, w którą stronę będą otwierane jak również zastanowić się wcześniej nad aranżacją wnętrza. W końcu trzeba dobrać drzwi tak, żeby pasowały do reszty. Ostatnio wybierałam dla siebie i wzięłam ciemne drzwi. Wyglądają bardzo ładnie i szlachetnie, ale zawsze muszą być choć trochę przeszklone, żeby nie czuć się jak w bunkrze icon_mrgreen.gif .Drewno jako materiał na drzwi jest najlepsze jednak są różne formy. Jako lita płyta może sie wypaczać i wchłaniać dużo wilgoci. Polecam drzwi złożone z dwóch płyt a pomiędzy nimi tzw plaster miodu. Takie polecił mi sprzedawca i jak na razie nie narzekam icon_smile.gif poza tym wyglądają ślicznie przy ciut jaśniejszej podłodze.
Link do komentarza
Cytat

Przy wyborze drzwi przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, w którą stronę będą otwierane jak również zastanowić się wcześniej nad aranżacją wnętrza. W końcu trzeba dobrać drzwi tak, żeby pasowały do reszty. Ostatnio wybierałam dla siebie i wzięłam ciemne drzwi. Wyglądają bardzo ładnie i szlachetnie, ale zawsze muszą być choć trochę przeszklone, żeby nie czuć się jak w bunkrze icon_mrgreen.gif .Drewno jako materiał na drzwi jest najlepsze jednak są różne formy. Jako lita płyta może sie wypaczać i wchłaniać dużo wilgoci. Polecam drzwi złożone z dwóch płyt a pomiędzy nimi tzw plaster miodu. Takie polecił mi sprzedawca i jak na razie nie narzekam icon_smile.gif poza tym wyglądają ślicznie przy ciut jaśniejszej podłodze.


Witam serdecznie:)
Temat drzwi wewnetrznych bardzo jest dla mnie na topie gdyż pomału zbliżam sie do wykańczania domu. Swego czasu projektanci wnętrz twierdzili że stolarka okienna powinna być taka sama jak drzwiowa. tzn białe okna wewnątrz domu montuj jasną badź białą stolarkę drzwiową. Ciemne okna montuj ciemniejsze drzwi wewnętrzne. Wg mnie to słuszne założenie.Ja jestem zwolennikiem jasnej stolarki zarówno okiennej jak i drzwiowej. Choć na zewnąrz budynku okna mam w kolorze słonecznego dębu. Wielu moich znajomych i sasiadów mają zarówno ciemne okna jak i stolarkę drzwiową i jak dla mnie zbytnio konkuruje to z resztą przedmiotów w domu. Dla mnie okna i drzwi to nie meble i nie mogą dominować wnętrza dlatego poszukuje ładnych drzwi wewnetrznych w bieli. Oczywiscie kazdy z nas ma swój gust i poczucie estetyki. Ważne aby drzwi wewnetrzne były ładnie wykonane a to czy bedą jasne czy ciemne zależy od indywidualnych gustów.pozdrawam kariba
Link do komentarza
Cytat

Kochani, proszę o opinie na temat drzwi wewnętrznych. Jakich firm drzwi polecacie a jakich odradzacie i na co zwracać uwagę przy wyborze. Domyślam się że najładniejsze i najtrwalsze drzwi byłyby drewniane. No ale jeśli ktoś jest ograniczony finansami to musi szukać środków zastępczych. Czekam na opinie. Dzięki.


My mamy drzwi drewniane sosnowe - kupiliśmy tanio w markecie (350zł za sztukę) - następnie sami je pomalowaliśmy bejcą, wyszlifowaliśmy papierem ściernym i polakierowaliśmy dwa razy - robiliśmy to na raty - co kilka dni jedne drzwi.
Wyszło pięknie - każdy zachwyca się naszymi drzwiami mówiąc, że pewnie kosztowały dużo pieniędzy. Kolor jest taki jaki chcieliśmy - idealnie pasuje do podłogi i okien - złoty dąb - a takie drzwi kosztowałyby ponad 1000zł za sztukę. Warto nad tym pomyśleć - są jedyne w swoim rodzaju, bardzo ładne, i .... tanie...
Link do komentarza
Cytat

My mamy drzwi drewniane sosnowe - kupiliśmy tanio w markecie (350zł za sztukę) - następnie sami je pomalowaliśmy bejcą, wyszlifowaliśmy papierem ściernym i polakierowaliśmy dwa razy - robiliśmy to na raty - co kilka dni jedne drzwi.
Wyszło pięknie - każdy zachwyca się naszymi drzwiami mówiąc, że pewnie kosztowały dużo pieniędzy. Kolor jest taki jaki chcieliśmy - idealnie pasuje do podłogi i okien - złoty dąb - a takie drzwi kosztowałyby ponad 1000zł za sztukę. Warto nad tym pomyśleć - są jedyne w swoim rodzaju, bardzo ładne, i .... tanie...


Dobry pomysł - narazie kupię jedne drzwi i zobaczę co mi z tego wyjdzie. Proszę o więcej ciekawych i niedrogich pomysłów. Bo to sztuka kupić coś taniego - co wygląda na bardzo drogie. Masz jeszcze coś ciekawego? :)Podziel się info
Link do komentarza
Witam serdecznie.
Mi też nie są obce dylematy, co wybrac, tanie drzwi i kombinowc jak je doprowadzi do wyglądu spełniającego jakieś "normy", czy droższe z montarzem i miec święty spokój. Tak czy siak koszt skrzydła wraz z rególowaną ościeżnicą(bo taką wybrałem)oscyluje w granicach 500-700 zł. Ja dokonałem wyboru; kupiłem drzwi firmy DRE wraz z rególowanymi ościeżnicami w cenie 650 zł. Towar solidny, porównywalny z dużo droższą ofertą PORTA. Firma przyjechała, zamontowała w cenie zakupu, dała fakturę wraz z gwarancją na 24 m-ce i mam święty spokój. Wiem , że nie każdego stac na taką cenę, ale trzeba się zastanowic i policzyc wszystko, bo przecież tańszy towar często wyeksploatowuje się szybciej sądzę, że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzac.

Pozdrawiam Zakropoli.... icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie.
Mi też nie są obce dylematy, co wybrac, tanie drzwi i kombinowc jak je doprowadzi do wyglądu spełniającego jakieś "normy", czy droższe z montarzem i miec święty spokój. Tak czy siak koszt skrzydła wraz z rególowaną ościeżnicą(bo taką wybrałem)oscyluje w granicach 500-700 zł. Ja dokonałem wyboru; kupiłem drzwi firmy DRE wraz z rególowanymi ościeżnicami w cenie 650 zł. Towar solidny, porównywalny z dużo droższą ofertą PORTA. Firma przyjechała, zamontowała w cenie zakupu, dała fakturę wraz z gwarancją na 24 m-ce i mam święty spokój. Wiem , że nie każdego stac na taką cenę, ale trzeba się zastanowic i policzyc wszystko, bo przecież tańszy towar często wyeksploatowuje się szybciej sądzę, że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzac.

Pozdrawiam Zakropoli.... icon_cool.gif


Ja jednak wolę drzwi drewniane - te z płyty zawierają szkodliwe chemikalia, które uwalniaja się przez lata. A drzwi drewniane możesz sobie pomalować bejcą i lakierem bez szkodliwych związków. Ale nie każdy wie o szkodliwości mebli z płyty (oraz drzwi) no i takie rzeczy są tańsze więc się dobrze sprzedają.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Musisz dokładnie znać wymiary otworu w ścianie, a także wiedzieć, jaka jest jej grubość.
Powinny pasować do koloru ścian i podłogi.Przeszklone drzwi ładnie rozjaśniają ciemne pomieszczenia. Najtańsze są chyba drzwi z płyty HDF. Można je kupić już od 150 złotych za skrzydło. Powodzenia!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witajcie, chciałem Wam pokazać jak wygladają drzwi porta londyn po zakończeniu okresu gwarancyjnego Po niespelna trzech latach z drzwi odeszła okleina i trzyma się tylko na ramkach i szyldach.
Pomimo ISO 9001 firma wcisneła mi totalną kiszkę
W dodatku tłumaczą się, ze jest po okresie gwarancyjnym i mimo ewidentnej wady jakościowej nie chca nawet gadać o naprawie, o wymianie nie wspomnę. Wszystkie trzy skrzydła które posiadam w mieszkaniu uległy rozklejeniu w ten sam sposób.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa71af00fa0f4578.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f19f4b3128bf03f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05c85f23903a3456.html
Link do komentarza

Witam ,


My z Żonką do swojej chaty zamówiliśmy lite malowane drzwi białe Modern 05 ( na zdjęciu z prawej strony) firmy Polskone:

http://www.pol-skone.com.pl/index.php?pageid=137&lang=pl

Oglądaliśmy je dokładnie wiele razy, i myślę, że są godne polecenia i w dobrej cenie ( około 1000 zł z montażem). Z montażu byliśmy i jesteśmy w dalszym ciągu zadowoleni, także z ekipy montażowej (jedne drzwi przerabiali na miejscu - takie ze skosem i wyszły ok). Doszliśmy do wniosku, że w eksploatacji będą najtańsze. Ewentualne zadrapania, czy skaleczenia można bez problemu naprawić ( trochę szpachli i farby), co innego będzie z drzwiami fornirowanymi - tutaj sami sobie nie poradzimy. Ponadto białe drzwi pasują do każdych mebli , a tych jeszcze nie mamy i zapewne szybko nie kupimy, jakie będą - któż to wie. No i na koniec wykonanie drzwi nam pasowało ( rama z sosny obłogowana malowanym MDF'm )


A oto efekty końcowe ( drzwi jeszcze bez klamek):

IMG_1681.jpg

IMG_1690.jpg

IMG_1693.jpg

pozdrawiam;

Darek

Link do komentarza
Cytat

Hej Pamiętasz może co to była za okleina jak się nazywała. Wiem że jak my kupowaliśmy drzwi to odradzali nam właśnie jeden gatunek gdyż jest cienki i właśnie odchodzi



Witam,

Nie wiem o co pytasz ?, o fornir, czy o obłogowanie. Fornir rzeczywiście jest cieniutki, i dużo pewnie zależy od techniki wykonania taką technologią, obłóg niezależnie od materiału : może być np. naturalny dąb, lub MDF ma zazwyczaj około 6 mm. Jest on klejony do ramy (w naszym przypadku do drewna sosnowego) i raczej nie ma ryzyka że się odklei.

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
Cytat

drewniane sa te drzwi? To rzeczywiście dobra cena. Ja też mam zamówione drzwi sosnowe za ok 1000 zł z montażem. Ale masz odlotowy parkiet! Wow!



Witam,

Tak jak napisałem wcześniej, rama drzwi jest z sosny i obłogowana malowanym MDF'm. Parkiet dębowy olejowany.

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
Cytat

acha czyli cena drzwi z klejonej warstwowo sosny w całości drewnianych 1000 zł z montażem nie jest zła:) No to się ciesze że coś mi sie udało korzystnie zamówićicon_smile.gif



Witam,

Myślę że 1000 zł. z montażem za drzwi sosnowe to dobra cena. Te obłogowne MDF'm takie jak moje mają jeszcze jedną zaletę, że są twardsze od sosny, no i MDF pewnie lepiej przyjmuje farbę a my chcieliśmy mieć białe - dlaczego?- wcześniej o tym pisałem.

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
Witam,
ja bymsię bła kupic drzwi drewniane sa bardziej podatne na wigoc niz drzwi z płyty dodatkowo nigdy nie masz pewności czy zostało porządnie wysuszone, przeczytłaem tutaj ze drzwi z płyty sa szkodliwe dla zdrowia, nic bardziej mylnego ni wiem jak inni producenci czy robia badania, ale Porta na każda sztukę posiada atest higieniczny poza tym gdyby drzwi z lyty były szkodliwe nikt by ich nie dopuscił do sprzedazy. jesli chodzi o porównanie Porta Dre to dre wypada blado, ma ramiak zpłyt a nie drewna a to się wyrabia i okleiny ma słabe radzę zamykając drzwi trzymac za klamkę, lepeij nie kłapać nimi zwłaszcza mokra ręką, niestety niska cena nie bierze się z niczego tylko trzeba ja ajkos uzyskać co oznacza gorsze materiały.
Niestety drzwi tanie nie są, pracowłaem kiedys w miejscu gdzie było duzo tego towaru a anajtańsze drzewniane były za 1.600 z montażem.
Pozdrawiam
Link do komentarza
ja jakoś mam trochę inne doświadczenia, może to nasze tu lokalne zwyczaje- ale praktycznie wszyscy wokół mnie mają w domach drewniane drzwi. Poporstu ludzie takich rzeczy nie kupują gotowych tylko robią na zamówienie. Kolejki są co prawda kilkumiesięczne- nasz stolarz zapisał nas w listopadzie na lipiec:) Moja siostra ma drewniane drzwi sosnowe już 10 lat- malowane na orzech, pod kolor okien, sa dalej bardzo ładne, bez zarzutu jesli chodzi o jakość i to jednak w dotyku naturalne drewno. Teściowa kupiła porty okleinowane chyba drożej niż będa nasze- jednak ta framuga to tworzywo, to się czuje że to nie jest drewno. Ładne są też, ale to nie to samo. Drzwi, schody itp- takie rzeczy tylko u stolarzy. Dobry polecany stolarz który (np ten nasz) robi tylko drzwi, na masowa skale praktycznie nie może sobie pozwolić na wpadki typu jakies źle wyschnięte drewno:) Stolarze specjalizują się, drzwi zamawiamy u innego a schody u innego- za wiszące schody jesionowe 17 stopni powiedział nam 7 tys, nie sądze żebym za tyle kupiła gdzies gotowe. Jak dla mnie jednak drewno - a za porządne drzwi gotowe tez bym musiała zapłacić pewnie tysiaka (o drewninych nie mówię, one kosztują nieraz i 1600 gotowe, a robione- 1000)
Link do komentarza
Cytat

ja jakoś mam trochę inne doświadczenia, może to nasze tu lokalne zwyczaje- ale praktycznie wszyscy wokół mnie mają w domach drewniane drzwi. Poporstu ludzie takich rzeczy nie kupują gotowych tylko robią na zamówienie. Kolejki są co prawda kilkumiesięczne- nasz stolarz zapisał nas w listopadzie na lipiec:) Moja siostra ma drewniane drzwi sosnowe już 10 lat- malowane na orzech, pod kolor okien, sa dalej bardzo ładne, bez zarzutu jesli chodzi o jakość i to jednak w dotyku naturalne drewno. Teściowa kupiła porty okleinowane chyba drożej niż będa nasze- jednak ta framuga to tworzywo, to się czuje że to nie jest drewno. Ładne są też, ale to nie to samo. Drzwi, schody itp- takie rzeczy tylko u stolarzy. Dobry polecany stolarz który (np ten nasz) robi tylko drzwi, na masowa skale praktycznie nie może sobie pozwolić na wpadki typu jakies źle wyschnięte drewno:) Stolarze specjalizują się, drzwi zamawiamy u innego a schody u innego- za wiszące schody jesionowe 17 stopni powiedział nam 7 tys, nie sądze żebym za tyle kupiła gdzies gotowe. Jak dla mnie jednak drewno - a za porządne drzwi gotowe tez bym musiała zapłacić pewnie tysiaka (o drewninych nie mówię, one kosztują nieraz i 1600 gotowe, a robione- 1000)



nie powiem ze nie masz tacji z tym ze jesli lubisz naturalne drewno to można tez kupic naturalna okleina ja bym sie długo zastanawiał nad drzwiami od stolarza owszem drzewo powinno byc sezonowane niestety żadko takie jest i na dobra usługe fachopwca cięzko trafić. Teraz raczej stosuje sie suszenie i osysanie żywicy co moim zdaniem nie jest najlepszym pomysłem. Jezeli masz drewniane i Ci służa to bardzo dobrze dla mnie poprostu płyta jest bezpieczniejsza.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Witajcie, chciałem Wam pokazać jak wygladają drzwi porta londyn po zakończeniu okresu gwarancyjnego Po niespelna trzech latach z drzwi odeszła okleina i trzyma się tylko na ramkach i szyldach.
Pomimo ISO 9001 firma wcisneła mi totalną kiszkę
W dodatku tłumaczą się, ze jest po okresie gwarancyjnym i mimo ewidentnej wady jakościowej nie chca nawet gadać o naprawie, o wymianie nie wspomnę. Wszystkie trzy skrzydła które posiadam w mieszkaniu uległy rozklejeniu w ten sam sposób.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa71af00fa0f4578.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f19f4b3128bf03f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05c85f23903a3456.html




Witaj Wist94 w klubie nabitych w butelkę przez "Firmę"Porta
Oto moja galeria;
http://images45.fotosik.pl/204/aeb8dd88273b6d20med.jpg
http://images39.fotosik.pl/200/4113c497df1688b3med.jpg
http://images50.fotosik.pl/203/c273c23fba6294b6med.jpg
Dokładnie tak jak w Twoim przypadku nasze drzwi były ładne przez 4 lata .Tej wiosny zaczeły dziac się takie cyrki.
Po przesłaniu fotografi do "Firmy" Porta i zareklamowaniu wadliwego wyrobu, dostałem odpowiedź;

Witam
Możemy zaproponowac płatna naprawe w fabryce. Koszt naprawy skrzydła ok.WC
170 zł netto, skrzydła mały szpros 200 zł netto. Zwrot skrzydeł i wszelkie
formalności za pośrednictwem Dealera Porta

PORTA KMI POLAND sp. z o.o.
Siedziba: Polska,
woj. pomorskie, powiat wejherowski, gmina Wejherowo,
Adres: ul. Szkolna 26, 84-239, Bolszewo


Zapytałem ,jaką dadzą ty razem gwarancję? Odpowiedzieli 12 miesięcy.

Niezły sposób na kasę.

Co z tym zrobić.?

Ciekawe ,że w rozmowie telefonicznej kierownictwo działu reklamacji nie słyszało o podobnych przypadkach!!!!!
Link do komentarza
Cytat

Kurczę... Zawsze myślałem, że Porta to solidna firma. A tu taki kwiatek. Moim zdaniem kompromitacja icon_sad.gif



Bo Porta to JEST solidna firma - jak ktoś sprzedaje milion (!) drzwi rocznie to nie może nie być solidny. Aczkolwiek przyznać muszę, że i ja zdumiony jestem tymi "odklejeniami", a jeszcze bardziej reakcją Porty.. mam nadzieję, że nie jest to jakaś prowokacja.. icon_cool.gif
Link do komentarza
Witam, kolega ostatnio zwrócił moją uwagę na drzwi firmy Centurion. Postanowiłem zamówić na próbę, powiem szczerze, że jak na razie jestem bardzo zadowolony. Drzwi bardzo solidne i dobrze wykonane. Kupiłem „Kobe w Nucie”. Zamierzam wyposażyć resztę domu w drzwi tego właśnie producenta. Poniżej zamieszczam link do strony.
www.centurion.com.pl

Link do komentarza
3 lata temu miałem identyczną reklamacje klient kupił 4 sztuki drzwi Londyn w olsze po trzech latach zeszła mu okleina prawie całkowicie dostaliśmy odpowiedź od fabryki że mogą naprawić je za 70 zł netto od sztuki. drzwi pojechały od fabryki i nie zostały naprawione tylko wymienione za darmo. Co się okazało dostali zła partię kleju od swojego dostawcy i przez dwa tygodnie robili ten model na tej partii zanim udało się ja wycofać to co już poszło do sprzedaży to tego cofnąć się nie dało dlatego też drzwi z tamtego okresu były wymieniane za darmo nawet po okresie gwarancyjnym. Co do samych odklejeń powstają z różnych powodów zwykle zbyt dużej wilgoci w mieszkaniu i nie każda reklamacja tego typu jest zasadna sam kiedyś miałem reklamację gdzie drzwi wejściowe na klatkę były zardzewiałe po pół roku co się okazało jak padał deszcz to ciekło po ścianie aż było na całej klatce widać zacieki a klient też twierdził ze nie ma takiej opcji a w fabryce nie pracują amatorzy przykłada urządzenie do pomiaru wilgotności drewna i wie wszystko. Byłem tez kiedyś u Pana któremu spuchła drewniana podłoga i wcale nie była tania co się okazało w domu miał tropiki 26 stopni i wilgotność ~60% to jak to miało nie spuchnąć. Co do Pan który zamieścił ten post o drzwiach to jest chyba na każdym forum więc ja bym się kilka razy zastanowił o co mu chodzi tak naprawdę.

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Przyszli nabywcy drzwi firmy Zakład Stolarski STOLPAW 26-510 Chlewiska. Jestem nieszczęśliwym nabywcą drzwi zewnętrznych firmy STOLPAW (za całe 5,5 tys z montażem). Dlaczego nieszczęśliwym zapytacie??? Drzwi mają jedną „malutką” wadę mianowicie w czasie deszczu woda wlewa się do domu. Na zgłoszone dwukrotne reklamacje najpierw przedstawiciel sprzedawcy sprawdził prawidłowość montażu poziomicą a następnie sfotografował zacieki w wiatrołapie. Stwierdził że usterkę musi usunąć producent tj. STOLPAW. Usunięcie usterki przez przedstawiciela producenta sprowadzało się do kolejnych pomiarów poziomicą przez „fachowca” i obfotografowaniem sposobu zamontowania i zacieków wodnych w wiatrołapie. Po rozpatrzeniu reklamacji producent odpowiedział, że powinienem sobie zamontować daszek bądź ganek. Poprosiłem o ocenę dwóch niezależnych stolarzy zajmujących się produkcją drzwi, którzy to stwierdzili ewidentną wadę konstrukcyjną, ale zrezygnowali z usunięcia usterki, gdyż wymagałoby to kilkudniowego nakładu pracy, a efekt byłby trudny do przewidzenia. Ponadto drzwi są już osadzone i nie ma możliwości zdemontowania progu (z uwagi na położony z zewnątrz klinkier, a wewnątrz płytki podłogowe). Z problemem pozostał nabywca sam. PRZYSZLI NABYWCY DRZWI – DUŻYM ŁUKIEM OMIJAJCIE PRODUCENTA STOLARKI Z SZYLDEM „STOLPAW”!!!!!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
naparwde drewniane.... ja się dziwię tym którzy kupują drzwi z płyty (np portę) za ponad 1000 zł... Widziałam je i to robi różnice, to jest płyta, nie drewno, my mamy drzwi drewniane w takiej cenie (1000 zł ze wszystkim) i jesteśmy bardzo zadowoleni, prawdziwa deska jest zupełnie inna w odbiorze:) A moje drzwi są robione wg wzoru porty, w zasadzie takie same ale jednak drewniane- i ładniejsze przez to.
Link do komentarza
Drzwi wewnętrzne zamawiane u stolarza to jest bardzo dobry pomysł. Już na ten pomysł namawiała mnie koleżanka która zajmuje się projektowaniem wnętrz, podobno takie drzwi wcale nie odbiegają cenowo od masówek, ale za to jakość jest zupełnie inna i na pierwszy rzut oka widać że to nie są sklepówki......podobno icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja po wielu tygodniach analizowania i zastanawiania się, będę robić drzwi u stolarza drewniane na zamówienie 850 zł razem z ościeżnicą i montażem na marketowych płytowych oszczędziłabym może z 150 zł na sztuce, ale to jednak nie ta jakość.
Pozdrawiam


Uważam, że cena jest OK! Szczególnie jeśli jakość jest rzeczywiście tak dobra!
Link do komentarza
My umówiliśmy się z nim na obmiar na ten weekend, a termin realizacji to kwiecień, a uprzedza nas, że może być poślizg. Ile będą nasze dokładnie kosztowały to będę dopiero wiedziała po obmiarze, ale zaoszczędziliśmy na płytkach na parter i łazienki więc mogę zaszaleć. A jak coś nam się też należy hi hi icon_smile.gif
Link do komentarza
Mój facet upiera się przy drzwiach drewnianych, bo są trwalsze i ładniejsze, ale ja sie zastanawiam nad tym poważnie. Jeżeli chcemy zamówić drzwi u stolarza, to czasem możemy być niezadowoleni. Moja znajoma zamówiła sobie takie właśnie drzwi i to co jej przywieźli, było naprawdę niechlujnie zrobione. Słabo wyczyścili decki, nie domalowali dobrze i nie wyrównali. Efekt jest taki, że ma chropowate, brązowe z białymi niedomalowanymi plamami i krzywe drzwi. Albo trzeba mieć sprawdzonego stolarza, albo lepiej kupić z płyty.
Link do komentarza
no ale przeciez masz znajomych którzy budowali domy- popytaj. Zresztą nasz stolarz na pierwszym spotkaniu pokazał nam drzwi które własnie robił dla kogoś. Spośród wszystkich moich znajomych którzy się teraz wprowadzali (a troche ich jest..) tylko jedni mają z płyty- wszyscy reszta od stolarzy- więc miałam kogo pytac. To tak samo jak kwestia np schodów, szaf do zabudowy- trzeba poporstu mieć dobrego stolarza do wykończenia domu. Ja miałam trzech- jeden robił schody, inny drzwi, jeszcze inny szafy i kuchnię.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...