Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

dedert

dedert

czyli jeśli mogę sobie pozwolić na jedną studzienkę to sensownie było by ją umieścić na samym końcu czyli wyjściu, w miejscu łączenia się rur?

Chciałem też sobie podłączyć kratkę ściekową z zejścia do piwnicy ale czytałem że lepiej nie łączyć deszczówki z drenami bo można się zalać. Aczkolwiek ile taka kratka z zejścia piwnicy zbierze? Tymbardziej że w przyszłości będzie zadaszone. No i ewentualnie czy mógłbym taką kratkę wykorzystać do czyszczenia rur drenażowych skoro będzie ona umieszczona w najwyższym punkcie czyli na początku drenażu?

dedert

dedert

czyli jeśli mogę sobie pozwolić na jedną studzienkę to sensownie było by ją umieścić na samym końcu czyli wyjściu, w miejscu łączenia się rur?

Chciałem też sobie podłączyć kratkę ściekową z zejścia do piwnicy ale czytałem że lepiej nie łączyć deszczówki z drenami bo można się zalać. Aczkolwiek ile taka kratka z zejścia piwnicy zbierze? Tymbardziej że w przyszłości będzie zadaszone.

• Utwórz nowe...