Skocz do zawartości

Podziękowania, foty, refleksje i pozlotowe pamięci powroty…czyli LetKA-2019 już dopisana do chwalebnego archiwum IPZ-tu


Recommended Posts

15 godzin temu, Leszek4 napisał:

Uff, wróciłem!

Nie za bardzo pamiętam sekwencję zdarzeń, ale dzięki za opiekę. 😉 No i za koszulkę (teraz jestem gość!), i za zupę od koleżanek (wreszcie pojadłem). 

A Tobie, Retro, nakopię za nieprzywitanie, bo ponoć tam też byłeś, a nie było kiedy się przywitać. 😜

Kuwa, który to był Retro?

 

Jaki był wynik meczu?😄

 

Barbossa, wstałeś już?😄😜

Długo czekałeś na otwarcie klapy? 

39 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Daj spokój, byłeś wszędzie. Miałem Cię już na Hermesa przechrzcić. Wszystko było na najwyższym poziomie organizacyjnym.

Cieszę się że było ok. Kawał dobrej roboty 

Link do komentarza

My również dziękujemy za wspaniałą atmosferę, mnóstwo atrakcji, z każdym rokiem coraz nowszych :)

Fajnie było Was znowu zobaczyć.

Franek został bohaterem Igora :)):yahoo:

Czekamy też, aż powie że chce wędkę.

Bobiczku, nie wiedziałam, że masz takie podejście do dzieci :icon_eek::D

Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia już w naszym pełnym składzie

Mika i Igor

Link do komentarza
My również dziękujemy za wspaniałą atmosferę, mnóstwo atrakcji, z każdym rokiem coraz nowszych
Fajnie było Was znowu zobaczyć.
Franek został bohaterem Igora :)):yahoo:
Czekamy też, aż powie że chce wędkę.
Bobiczku, nie wiedziałam, że masz takie podejście do dzieci :icon_eek:
Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia już w naszym pełnym składzie
Mika i Igor




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
Dnia 2.06.2019 o 19:49, Buster napisał:
Dnia 2.06.2019 o 05:32, Yeti1 napisał:

Z innymi widuję się tylko na zlotach, chociaż mieszkają w promieniu 20-40km (tak to o was – Tinki, Coolibry, Cirile… :P:40_rage::P ).

To i o mnie....skoro Oni blisko to i ja też bo przy północnej granicy Zgierza.

No już dobra, dobra... nie wiedziałem, ale skoro sam się domagasz, to obiecuję, że następnym razem opierniczę i ciebie :icon_lol::icon_wink::icon_lol:

 

3 godziny temu, coolibeer napisał:

I po zdjęciach. 

...to chyba trzeba będzie imprezę powtórzyć, żeby album uzupełnić... :zalamka:

Link do komentarza
Dnia 2.06.2019 o 05:32, Yeti1 napisał:

I nie są to osoby anonimowe, ukryte pod nic nie znaczącymi nickami. Wielu poznałem osobiście właśnie na takiej imprezie. Z niektórymi nadal mam częsty systematyczny kontakt, mimo dzielącej nas znacznej odległości. Z innymi widuję się tylko na zlotach, chociaż mieszkają w promieniu 20-40km (tak to o was – Tinki, Coolibry, Cirile… :P:40_rage::P ).

Bo trzeba zorganizować mały lokalny zlocik pod nazwą "CENTRUM" ;) 

Link do komentarza
Dnia 7.06.2019 o 14:39, dzempel napisał:

Ja również dziękuję za fantastyczny przystanek w mojej podróży . Bardzo miło wspominam pozdrawiam wszystkich 

dzempel to na następnej od piątku??? 

 

Powiem Wam szczerze, że stęskniłam się za tymi śpiewami do rana. Tydzień chrypałam jakby mi ktoś gardło papierem ściernym potraktował 😂 

 

 

Mam jednak jedno pytanie....

 

 

 

Kiedy JeśKA????😂😂😂

Link do komentarza
Dnia 15.06.2019 o 15:18, Ciril napisał:

Powiem Wam szczerze, że stęskniłam się za tymi śpiewami do rana. Tydzień chrypałam jakby mi ktoś gardło papierem ściernym potraktował 😂 

Ja się też stęskniłem za dębianką. Przestałem zażywać po przyjeździe do domu i... wylądowałem w szpitalu. Brakło dezynfekcji. Ot, jak się człowiek na starość zaniedba, to musi odpokutować.

A przecież wiadomo powszechnie, że z wesel organizowanych w upały do szpitala trafiają tylko dzieci i część kobiet. Normalnym ludziom nic nie jest.

Link do komentarza
Dnia 18.06.2019 o 12:29, retrofood napisał:

Ja się też stęskniłem za dębianką. Przestałem zażywać po przyjeździe do domu i... wylądowałem w szpitalu. Brakło dezynfekcji. Ot, jak się człowiek na starość zaniedba, to musi odpokutować.

A przecież wiadomo powszechnie, że z wesel organizowanych w upały do szpitala trafiają tylko dzieci i część kobiet. Normalnym ludziom nic nie jest.

Zdrówka Retro... Dużo zdrówka ☺️

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...