Skocz do zawartości

Historia edycji

Dawid Kaczmarek

Dawid Kaczmarek

Witam was serdecznie, kupiłem nieruchomość, działkę o pow. 7000m2 poszedłem od razu do Fiskusa o wyliczenie wyceny nieruchomości. Przyjęła mnie pani, która obejrzała wszystkie zdjęcia związane z domem, także z działką (tak, aby zobaczyła jak wygląda ogólnie, a nie wyceniała tak se), przeczytała Akt Notarialny. Pani ta powiedziała mi, że za tę nieruchomość dałem za mało, powiedziała także że mam napisać wniosek o wszczęcie postępowania do Naczelnika o wyliczenie wyceny nieruchomości. Dodam, że nieruchomość jest do generalnego remontu oraz budynek jest stary,( bo zbudowany z kamienia), okna są drewniane, drzwi także. Dom ten ma 130m2. I teraz zaczynają się schody, ponieważ nie wiem jak napisać takowy wniosek. Może powie ktoś co mam uiścić w tym wniosku, tak aby wniosek był prawidłowo napisany. Kieruje tą sprawę tutaj, ponieważ na żadnych stronach internetowych nie mogłem znaleźć, a kobitka która kazała takowy wniosek napisać nie powiedziała nic. Bardzo proszę o pomoc!

Z góry dziękuję Dawid :D 

Dawid Kaczmarek

Dawid Kaczmarek

Witam was serdecznie, kupiłem nieruchomość, działkę o pow. 2000m2 poszedłem od razu do Fiskusa o wyliczenie wyceny nieruchomości. Przyjęła mnie pani, która obejrzała wszystkie zdjęcia związane z domem, także z działką (tak, aby zobaczyła jak wygląda ogólnie, a nie wyceniała tak se), przeczytała Akt Notarialny. Pani ta powiedziała mi, że za tę nieruchomość dałem za mało, powiedziała także że mam napisać wniosek o wszczęcie postępowania do Naczelnika o wyliczenie wyceny nieruchomości. Dodam, że nieruchomość jest do generalnego remontu oraz budynek jest stary,( bo zbudowany z kamienia), okna są drewniane, drzwi także. Dom ten ma 130m2. I teraz zaczynają się schody, ponieważ nie wiem jak napisać takowy wniosek. Może powie ktoś co mam uiścić w tym wniosku, tak aby wniosek był prawidłowo napisany. Kieruje tą sprawę tutaj, ponieważ na żadnych stronach internetowych nie mogłem znaleźć, a kobitka która kazała takowy wniosek napisać nie powiedziała nic. Bardzo proszę o pomoc!

Z góry dziękuję Dawid :D 

×
×
  • Utwórz nowe...