Skocz do zawartości

Uwaga - Kostka brukowa Bruk Bet Urbanit - LIPA!


Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Mam problem z kostką brukową urbanit firmy bruk bet. Kostkę położyłem w listopadzie 2018 r. .... i się nacieszyłem.

Delikatnie mówiąc, moim skromnym zdaniem, kostka jest daleka od ideału. Ma przebarwienia, jest odrapana, trafiają się odpryski.

Oczywiście zareklamowałem towar przez firmę w której ją zakupiłem. Przyjechała Pani (akurat w czasie gdy Małopolsce grozi powódź i leje nieustannie), obejrzała to i owo i następnego dnia dostałem takie pismo (poniżej).

 

 

 

Dla oceny sytuacji przesyłam jeszcze parę zdjęć kostki.

I teraz nie wiem co robić. Mam szansę jeszcze coś ugrać? Można się od tego "pisma" odwołać?

Może ktoś już miał do czynienia z taką sytuacją.

PS. Nie chodzi o kasę, tylko uważam, że jak się płaci to trzeba wymagać określonego poziomu. Kostka ma się prezentować a nie straszyć.

 

Pozdrawiam (firmę ze słoniem i małą trąbą też:))

IMG_20190416_170147.jpg

IMG_20190416_170959.jpg

IMG_20190416_170910.jpg

IMG_20190416_172744.jpg

IMG_20190416_172519.jpg

 

obraz.png

Edytowano przez martrix (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

w sumie to  masz pretensję, że beton zachowuje się jak beton

ale też że strony producenta:

Cytat

Płyta tarasowa PLANTA wyróżnia się ogromną powierzchnią pojedynczej płyty, co pozwala uzyskać zupełnie rzadki efekt wykładziny monolitycznej, układanej z ogromnych bloków o jednolitej, niczym nie zmąconej fakturze i kolorystyce

coś jednak może zmącić....

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

JA tez mam problem z bruk bet płyty maja rożne wymiary od 89cm do 90cm dodatkowo za obrzeżach są uszkodzone. Ogólne 50% dostarcznego towaru nie nadaje sie do montazu. Straciłem okolo 7tys. zł. Ktoś powie ze nie dużo. Szkoda mi kazdej wydanej złotówki w błoto wiec jeśli chcesz pozesz podłaczyc sie pod moją sprawe sądowa w grupie możemy coś ugrać. Mecenas bedzie składał dokumenty do sądu za okolo 3 tyg.
pozdrawiam

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...