Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Czesc   Mam nadzieje ze dobry dzial, potrzeba mi dorady w doborze mocy grzejnikow. Z gory chcialbym napisac ze nie interesuje mnie dyskusja "ze ja sobie zrobilem caly dom w podlogowce i super, ja tak nie zrobilem jakbym chcial napisac temat czy podlogowka czy grzejniki to bym to zrobil". Mam 140m w domu i 40m bedzie grzane podlogowka a 100m grzejnikami. Posiadam piec gazowy kondensacyjny. W domu oprocz tego mam rekuperacje, szczelne okna i drzwi z cieplym montazem oraz 20cm styropianu, pisze to zeby podkreslic iz dom jest wydaje mi sie dobrze izolowany. I tutaj jest moje pytanie bo mialem 4 majstrow i kazdy mowil co innego. W nowych domach jaka jest polecana moc Watow/metr kwadratowy? Jedni mi mowili zeby brac 100w(ci juz co dlugo robia, po prostu kiedys sie tak bralo jako standard i byla pewnosc ze bedzie dobrze grzac) a inni mi mowili ze w tych nowych domach nie ma potrzeby zakladania az tak duzych grzejnikow. Nawet chyba widzialem ostatnio artykul o podlogowce ze kiedys sie wlasnie bralo 100w/m a juz teraz przy lepszym ociepleniu 50w. 
    • W moim mniemaniu to SĄ DEWIANCI ...wszyscy....I czego są pozbawiani na codzień ...przez państwo np. czego im nie można?   I tak Daga angielskim sposobem wymigała się od wymiany poglądów ...  
    • Witam posiadam do sprzedaży 3 działki budowlane po 10 a każda działki są koło siebie wiedz można je połączyć i kupić 30 lub 20 a cena 130 tys do małej negocjacji za działkę. Posiadam również działkę 13,5 a z pozwoleniem na budowę i projektem domu więcej informacji udziela telefonicznie 794-294-212   
    • Jakie skrajności wklejam? Wyjaśnij mi, bo nie wiem, o co Ci chodzi. O które sprawy chodzi? Konkretnie. Codziennością ma być prawo do swobód dla osób ze środowiska LGBT. Nie dla dewiantów, których tu non stop zapodajesz.         Wiecie co? Mam k***** dość. Ciemnota, bogobojność i zaścianek. Mam dość. I to ja jestem nietolerancyjna. Banda zaściankowych konserwatystów. Tyle. Nie mam ochoty na użeranie się ze ślepymi zapyziałymi stereotypami, które sobą reprezentujecie. Żegnam państwa na dzień dzsiejszy. Muszę ochłonąć, bo mam k***** zwyczajnie dość waszej ciemnoty.
    • Za ślisko koło dupy się zrobiło i zmieniasz temat? Sorrki ...będę drążył ten temat bobasie Ale Twoje zdanie mi jest potrzebne ... Tia  zdecydowanie elokwencji zaczyna brakować...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...