Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

W zasadzie Twoje zdanie w tej sprawie mnie nie interesuje bo to demagogiczne wypierdy zmierzające do tego że wszystkim należy się po równo.;)

No może i należy ale wiesz są w tym kraju strefy szczególnego traktowania z różnych względów.  

Pewnie coś słyszałeś o tych sprawach czy koniecznie trzeba Ci to wyłożyć ?.

Każda gmina ma też różne priorytety w załatwianiu dotacji, jak to mówią jak dbasz tam masz.

Jak widać masz serce po lewej stronie (wszystkim po równo), ale rozum pewnie i tak Ci podpowie że najważniejsze dla mieszkańców to załatwienie dotacji na budowę nowej wspaniałej drogi do kościoła.:icon_lol:

No nie ważne co tam dla kogo ważniejsze, ale czekam co odpowie ten co mi zarzucał fantazje, herezje i mieszanie ludziom w głowach.:scratching:

demo

demo

W zasadzie Twoje zdanie w tej sprawie mnie nie interesuje bo to demagogiczne wypierdy zmierzające do tego że wszystkim należy się po równo.

No może i należy ale wiesz są w tym kraju strefy szczególnego traktowania z różnych względów.  

Pewnie coś słyszałeś o tych sprawach czy koniecznie trzeba Ci to wyłożyć ?.

Każda gmina ma też różne priorytety w załatwianiu dotacji, jak to mówią jak dbasz tam masz.

Jak widać masz serce po lewej stronie (wszystkim po równo), ale rozum pewnie i tak Ci podpowie że najważniejsze dla mieszkańców to załatwienie dotacji na budowę nowej wspaniałej drogi do kościoła.

No nie ważne co tam dla kogo ważniejsze, ale czekam co odpowie ten co mi zarzucał fantazje, herezje i mieszanie ludziom w głowach.

×
×
  • Utwórz nowe...