Skocz do zawartości

Historia edycji

koragreg

koragreg

Cześć
mam pytanie dotyczące drzwi z zamkiem GERDA. Feler polega na tym że zaczyna się zacinać i nawet chcąc wymienić musiałbym znać model ale nie wiem jak to ustalić. Zamek jest bardzo "wysoki" prawie na całej wysokości ma kilka zatrzasków wg zał. zdjęcia z przodu. Czy jest możliwość aby samemu taki zamek wymienić??

zamek.jpg

koragreg

koragreg

Cześć
mam pytanie dotyczące drzwi z zamkiem GERDA. Feler polega na tym że zaczyna się zacinać i nawet chcąc wymienić musiałbym znać model ale nie wiem jak to ustalić. Zamek jest bardzo "wysoki" prawie na całej wysokości ma kilka zatrzasków wg zał. zdjęcia z przodu. z tyłu również są zapadki. Czy jest możliwość aby samemu taki zamek wymienić??

zamek.jpg

koragreg

koragreg

Cześć
mam pytanie dotyczące drzwi z zamkiem GERDA. Feler polega na tym że zaczyna się zacinać i nawet chcąc wymienić musiałbym znać model ale nie wiem jak to ustalić. Zamek jest bardzo "wysoki" prawie na całej wysokości ma kilka wg zał. zdjęcia z przodu. z tyłu również są zapadki. Czy jest możliwość aby samemu taki zamek wymienić??

zamek.jpg

koragreg

koragreg

Cześć
mam pytanie dotyczące drzwi z zamkiem GERDA. Feler polega na tym że zaczyna się zacinać i nawet chcąc wymienić musiałbym znać model ale nie wiem jak to ustalić. Zamek jest bardzo "wysoki" prawie na całej wysokości ma kilzamek.thumb.jpg.3ab0703d779a201b3c18cf08f000cf8e.jpgka wg zał. zdjęcia z przodu. z tyłu również są zapadki. Czy jest możliwość aby samemu taki zamek wymienić??

×
×
  • Utwórz nowe...