Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam problem z pompą ciepła Keller hp 305, która jest zainstalowana w moim domu od 10 dni. Pompa pracowała bez zarzutu aż do dnia, w którym pewna osoba zaczęła pstrykać przy panelu sterowniczym i pompa na chwilę obecną nie działa. Ciągle wyświetla się migający error i symbol E1. Nie wiem co dalej, jak się uporać z problemem. Proszę o pomoc przy rozwiązaniu awarii. Pompa ciepła  

Link do komentarza

jeżeli odłączenie i ponowne przyłączenie do zasilania nie pomoże, proszę  wezwać serwisanta. Zgodnie z instrukcją pompy nie ma kodu błędu E1, jest EE1. Może oznaczać on jednak różne problemy. Od zbyt małej ilości wody w zbiorniku, przez zepsuty wyłącznik, po zapchany zawór rozprężny.

Link do komentarza
Gość mhtyl
1 godzinę temu, Lukas8 napisał:

Dzień dobry. Mam problem z pompą ciepła Keller hp 305, która jest zainstalowana w moim domu od 10 dni. Pompa pracowała bez zarzutu aż do dnia, w którym pewna osoba zaczęła pstrykać przy panelu sterowniczym i pompa na chwilę obecną nie działa. Ciągle wyświetla się migający error i symbol E1. Nie wiem co dalej, jak się uporać z problemem. Proszę o pomoc przy rozwiązaniu awarii. Pompa ciepła  

Nie rozumiem w ogóle tego pytania, naprawdę i pisze to bez zgryźliwości.

MASZ POMPĘ OD 10 DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pytasz jak rozwiązać problem? kolego masz gwarancję, dzwoń po serwisanta i niech to naprawia, ustawia. Porady z forum na tym etapie sobie odpuść. To jest jedyna słuszna porada jaką Ci udzieliłem.

Link do komentarza

Ja tylko dodam, że sterowanie jest cyfrowe a nie analogowe - co skutkuje tym, że nijak nie można wykonać "resetu" urządzenia, poprzez wyciąganie wtyczki i czekanie (ileś tam).

 

 

Ps. Krótkie wciśnięcie przycisku zasilania, powinno skutkować przejściem sterownika w tryb programowania - instrukcja w rękę i jazda z instrukcją obsługi.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...