Skocz do zawartości

Generalny remont domu


Recommended Posts

Witam serdecznie, mam nadzieję, że ktoś będzie mógł mi doradzić. A mianowicie mam dom do generalnego remontu, dom 68m + poddasze. Do roboty jest prawie wszystko, oprócz dachu, okien i instalacji. Firma remontowa obejrzała dom i dzisiaj dali mi odpowiedź co do ceny. Kompletnie nie orientuje się w cenach i tu moje pytanie czy 100 tysięcy za samą robocizne nie jest zbyt wygórowaną ceną? Bo szczerze wydaje mi się to być cena z kosmosu jeżeli chodzi o samą robocizne. Pozdrawiam serdecznie 

Link do komentarza

Instalacja, dach i okna były robione nowe w zeszłym roku. Dlatego nie ukrywam, że bardzo zdziwiła mnie cena 100tysiecy za robocizne gdyż te rzeczy są już zrobione. Wyceny na papierze nie dali mi żadnej, poprostu podali cenę i chcieli podpisać umowę 

4 godziny temu, joks napisał:

No to faktycznie sporo jeżeli instalacje odpadają .

Jaki to region Polski ? bo to też ma znaczenie .

Instalacje były robione nowe w zeszłym roku, więc praktycznie przy instalacji jedyne co jest do roboty to tylko przeciągnąć kawałek pod dwa dodatkowe gniazdka. Dolny Śląsk, a dokładniej kotlina Kłodzka. Ale mimo wszystko wydaje mi się to trochę przesadzona cena tym bardziej że nie dali mi wyceny na papierze tylko powiedzieli cenę i chcieli podpisać umowę. 

Link do komentarza
5 godzin temu, Ania1994 napisał:

Ale mimo wszystko wydaje mi się to trochę przesadzona cena tym bardziej że nie dali mi wyceny na papierze tylko powiedzieli cenę i chcieli podpisać umowę. 

Znajdź jeszcze 2, 3 wykonawców - najlepiej sprawdzonych, poleconych. Zobaczysz, ile oni zażyczą sobie. Wtedy bedzie wybór i bardziej miarodajna wycena.

Niemniej 100tys za samą robociznę przy małym budynku - wygląda na mocno wygórowane. 

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...