Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Pochwal się swoją TITANIĄ - konkurs marki CREATON

Recommended Posts

Jeśli masz dach pokryty dachówką TITANIA weź udział w konkursie firmy Creaton! Pokaż swój dach, podziel się doświadczeniem i zgarnij voucher o wartości 16 000 zł na rodzinne wakacje!

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/aktualnosci/30423-creaton-konkurs-pochwal-sie-swoja-titania

Gość Andrzej
Super konkurs. Oczywiście dla właścicieli dachów z dachówką Titania. A same nagrody jak widziałem całkiem sensowne. Szczególnie główna. . Idealna przed wakacjami :) Po budowie zawsze fajnie by było odetchnąć na dobrych wakacjach ;)

Gość Persona
Formularz nie pozwala na wysłanie. Po kliknięciu "wyślij" non stop wisi klepsydra. Zrobiłem kilka prób z komputera i ze smartfona. Ten sam brak efektu. Szkoda czasu.

Gość Adam
A ja nie miałem problemu z wysłaniem zgłoszenia na ten konkurs. Dodałeś wszystkie wymagane pliki? 2 zdjęcia (można 6) oraz zdjęcie dowodu zakupu. Te wymagane pola na stronie konkursu mają inny kolor. Ciemniejszy szary ;)

Jak widać firma ogłosiła fikcyjny konkurs, że tez ludzie są tak naiwni i wierzą że można coś wygrać :) 

Gość Kazimierski
Nie ma przecież problemu z wysłaniem formularza. Jak patrzę na stronę, to ilość dodanych dachów rośnie. Więc musi działać. Może to jakiś problem z komputerem? A jak ktoś nie potrafi / nie umie sobie poradzić z formularzem to przecież jest zakładka Kontakt. Można nawet meila wysłać (konkursy@creaton.pl). Jaki problem?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...