Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

bflip

bflip

Witam serdecznie. czy mogę postawić budynek gospodarczy w granicy działki, sąsiad ma swój dom w granicy i chciałem sie dołączyć budynkiem gospodarczym do niego, on nie ma nic przeciwko, czy potrzebuje na to pozwolenie na budowę czy wystarczy zgłoszenie? czy muszę budować jakieś ściany przeciwpożarowe? bardzo proszę o odpowiedz, Dziekuje

obraz.thumb.png.0ccdbd38a3e587af8c7e7912fd137803.pngimageproxy.php?img=&key=28441617acb22e97

bflip

bflip

Witam serdecznie. czy mogę postawić budynek gospodarczy w granicy działki, sąsiad ma swój dom w granicy i chciałem sie dołączyć budynkiem gospodarczym do niego, on nie ma nic przeciwko, czy potrzebuje na to pozwolenie na budowę czy wystarczy zgłoszenie? czy muszę budować jakieś ściany przeciwpożarowe? bardzo proszę o odpowiedz, Dziekuje

obraz.thumb.png.e8681d1e147f49e800e06fb4c769d57f.pngobraz.thumb.png.0ccdbd38a3e587af8c7e7912fd137803.png

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Panele będą na pewno trwalsze jeśli zamontuje się je na prostej, wypoziomowanej powierzchni i na odpowiednim podkładzie. A ogółem panel panelowi nie równy. Jedne są bardziej trwałe drugie mniej i przeżyją z 2 lata max. Lepiej zainwestować trochę więcej na podkład i panele wysokiej jakości, żeby dobrze się sprawowały przez dłuższy czas. 
    • 1 ha, to tylko jeden z wymogów bycia rolnikiem ustawowym.   Art. 6.  Ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz.U.2018.0.1405 tekst jednolity).
    • Firma Materiks poszukuje 2 monterów rusztowań zainteresowanych pracą w Belgii Od kandydatów oczekujemy : - Doświadczenia - Sumienności - Dokładności - Chęci do pracy - Znajomości języka angielskiego/niderlandzkiego w stopniu umożliwiającym komunikację z przełożonym - Własnego środka transportu - Własnej działalności gospodarczej Oferujemy : - 20e/h brutto - Zakwaterowanie (płatne 300euro od osoby) Praca od zaraz! Poszukujemy również murarzy, pracowników drogowych oraz spawaczy! Prosimy o kontakt z naszym managerem pod numerem telefonu +48 509 655 553, wysyłając wiadomość poprzez portal OLX lub CV na adres paweL@Materiks.com Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."
    • mając 1ha ziemii jestem "rolnikiem". w urzedzie gminy dostalem zapewnienie ze bede mogl sie budowac  
    • Tu jest ciekawy przykład jak zmieniają się parametry. Jest to samo skrzydło, ale z dwoma ościeżnicami i w wersjach z szybą i bez.   pełne + stalowa = 1,2 W/m2*K przeszklone + stalowa = 1,3 W/m2*K pełne + termo = 0,98 W/m2*K przeszklone + termo = 1,1 W/m2*K http://wiked.pl/deklaracje/drzwi/_PREMIUM_1SKRZYDLOWE.pdf http://wiked.pl/deklaracje/drzwi/_PREMIUMTERMO_1SKRZYDLOWE.pdf Wyniki zapewne uśrednione co do wielkości szyby, bo dalej można drążyć temat co do wielkości szyby, ramek alu czy ciepłych itd.   A co do samego szklenia to ja też szukałbym już raczej z P4 w standardzie lub za niewielką dopłatą.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...