Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Kiedy mogę starać się o odbiór i pozwolenie na użytkowanie budynku?

Recommended Posts

Gość Renata
Witam. Czy do odbioru budynku potrzebne jest wykonanie podjazdu?

Gość Max
Renata, nie sądzę, by był potrzebny podjazd, aby uzyskać odbiór budynku.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie cenzury - tylko rządzenia się obcych i manipulowania Polakami w interesie obcych państw i interesów. Media to czwarta wladza. Dlaczego w Polsce IV władza to obcokrajowcy? Głównie Niemcy?   Pokaż mi duży kraj w Europie, gdzie media są głownie w obcych rękach i lansują politykę i ideologie, jakie im pasują. Wspierają partie, polityków zgodnie własnymi (obcymi dla Polski) interesami!    większość ma rodzicow bez wyższego wykształcenia w jednym i drugim wypadku - chyba że źle liczę, to mnie popraw!
    • Większość nie. Dwa razy więcej matek i trzy razy więcej ojców, niż w przypadku disco-polo   No widzę, widzę ... jak powyżej Poza tym potraktowałam to raczej z przymrużeniem oka. Chociaż są to wyniki badań przeprowadzonych przez Narodowe Centrum Kultury  
    • Podstawie deseczki żeby łóżko nie dotykało bezpośrednio ściany aby był przelot powietrza, ten osuszacz też raczej zakupię. Ale co teraz zrobić teraz z płytą tego łóżka? Są jakieś środki, farby żeby to usunąć? Czy jestem zmuszony spróbować ją wymienić na nowa
    • Dobrze wykształceni  - to np. historyk Schetyna, ktory stwierdził, że obóz w Oświęcimiu oswobodziła armia ukraińska  Już sam wstęp jest snobistyczny. Bo poziom studiów poszedł w dół, uczelnie produkują wąsko ukierunkowanych dyplomantów, nie dobrze wykształconych inteligentów. Poza tym studia to teraz raczej dość pospolita sprawa.   No i  ww twoje dane wskazują, że większość słuchających rocka nie ma rodziców z wyższym wykształceniem, tak jak i discopolo. Jak widzisz dla większości nie ma znaczenia pochodzenie - jeśli chodzi o wybór muzyki. Poza tym co z tego - skoro na studiach (oprócz humanistycznych) - nikt nie zajmuje sie kulturą. No i jeszcze ważna sprawa - rodzice nie słuchali discopolo - bo jej nie było, albo była w podziemiu. Dotąd królował rock i pop. Jazz to raczej znikomy procent. Smoth jazz i chilout - to już nowsze odmiany raczej związane z muzyka klubową, dyskotekową - czyli dla jazzmana dość dyskusyjne często. Nie - ja jestem tolerancyjny  w przeciwieństwie do ciebie. To jest jak z urodą. Nie musi mi sie podobać kobieta kolegi - ale nie będę oceniał jego gustu jako zły w stosunku do mojego. Ja mam inny, on inny. I dobrze - co by to było jak by się wszystki nie podobały te same kobiety - i odwrotnie. Dlatego masz tysiące rożnych modeli samochodów o podobnych parametrac technicznych. Albo sukienek, butow. Dla jednych OK, dla innych kicz.
    • Ja mam panele trzynastoletnie i nie mam pleśni, bo mam sprawną wentylację...   Zarodniki pleśni "fruwają" wszędzie i gdy tylko najdą dla siebie odpowiednie warunki, tam się rozwijają...   Musisz zmienić położenie łóżka... zapewnić swobodny przewiew powietrza pod nim i za nim...   https://allegro.pl/oferta/osuszacz-powietrza-pochlaniacz-wilgoci-berdsen-70w-7410069627
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...