Skocz do zawartości

stan surowy


Rodzina

Recommended Posts

Dziedziczymy dom po teściach. Właściwie budowę domu. Stan surowy, pięterko, brak dachu. Kilka lat w tym stanie przeczekał - znajomi mówią, że lepiej zacząć od nowa, działka jest dość atrakcyjna w pobliżu lasu, myślę że warto jednak dokończyć budowę. Problem w tym, że projekt domu gdzieś zaginął nie wiem "jak to ugryść". Czy ktoś miał podobne doświadczenia?
Link do komentarza
Cytat

Dziedziczymy dom po teściach. Właściwie budowę domu. Stan surowy, pięterko, brak dachu. Kilka lat w tym stanie przeczekał - znajomi mówią, że lepiej zacząć od nowa, działka jest dość atrakcyjna w pobliżu lasu, myślę że warto jednak dokończyć budowę. Problem w tym, że projekt domu gdzieś zaginął nie wiem "jak to ugryść". Czy ktoś miał podobne doświadczenia?




Jeśli budowa jest zaczęta, tzn., że było wydane pozwolenie na budowę. Jeśli tak, kopia projektu znajduje się we właściwym urzędzie.

Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
W przypadku kiedy nie mamy projektu to ciężka sprawa z dokończeniem budowy. Choć jeżeli mamy jakieś namiary na projektanta czy biuro projektowe gdzie został zakupiony projekt, lub znamy nazwę projektu to można trochę pogrzebać. Poza tym w urzędzie powinna być jakaś kopia. Trzeba również zobaczyć też czy jakieś poprawki nie zostały wprowadzone. Szkoda przecież burzyć coś co pochłonęło tyle czasu i pieniędzy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...