Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość ghjjj
      Morawiecki zniszczyłeś ludziom życie przez autostradę bubla pod Częstochową hałas w nocy się rozciąga na ponad 5km nawet w domach nie można spać żeby cię pokarało za to
    • Rolety zewnętrzne są chętnie wybierane nie tylko jako osłony przeciwsłoneczne. Stanowią również zabezpieczenie antywłamaniowe, są barierą przed dobiegającym z zewnątrz hałasem, a zimą izolują wnętrza. Na co zwracać uwagę przy ich wyborze? Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/a/6856-porownujemy-15-modeli-rolet-zewnetrznych
    • Witam podczas mrozów i rano dodatnia temperatura w dwóch miejscach przeciekła płyta K-G. Po wycięciu otworu rewizyjnego i wyciągnięciu welny aż do membrany zobaczyłem duży problem. Do rzeczy są miejsca gdzie wszystko suche a są miejsca gdzie membrana wilgotna welna wilgotna/mokra przy membranie. W dwóch miejscach Mokre 2 warstwy welny płyta K-G i mam w pokoju 2 przecieki. Wełna miejscami dotyka membrany a miejscami jest około 2 cm luzu.      Teraz moje pytanie czy dach oraz izolacja jest wykonana prawidłowo?    Gdzie leży problem?    Jak rozwiązać problem bo zaraz będzie grzyb pleśń itd. 
    • Witam, Mam pytanie odnośnie zastosowania wełny z rolki pod elewacje na ruszcie drewnianym. Zostało mi ponad 100m2 wełny 5+10 cm ( łącznie ma być 15 )  Dodam tylko ze nie ma być ona zastosowana na całości elewacji tylko w miejscu gdzie będzie elewacja drewniana reszta to styro 15 lub wełna twarda   Lambda 0,036 w/mk Gęstość 80kg m3
    • Cześć,   W MPZP działki znajduje się taki wpis, którego nie jestem w stanie zrozumieć. Bardzo bym prosił o wyjaśnienie: "Odległość zabudowy mieszkaniowej od krawędzi jezdni ulicy zbiorczej tranzytowej (02KO) min. 40m"   Druga sprawa, to napisane jest, że jest to "teren zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności zabudowy (do 0.5% brutto) z usługami podstawowymi oraz dopuszczeniem zakładów produkcyjno-usługowych" Jak w takim razie to rozumieć, ile metrów z mojej działki 1000m2 mogę zabudować?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...