Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
odaro

Jak obrobić glif muru bramy garażowej

Recommended Posts

Kiedyś tynkarz obrobił glify muru otworu bramy garażowej poprzez otynkowanie glifów.

Potem monter bramy zamontował bramę uzwajając jako końcowe wykończenie otynkowany glif muru.

Teraz chcę ocieplić budynek styropianem i powstał problem jak estetycznie wykończyć glif muru bramy garażowej. 

Wygląda to jak na zdjęciach. 

add9302e4581.png

91de7014d8df.png

Mocowania bramy garażowej raczej nie da się zmienić.

Chciałem na glify obrobić styropianem 2cm ale wtedy powstanie jakaś dziwna przerwa pomiędzy powierzchnią bramy na glifem.

Jak na razie nie ma pomysłu jak to rozwiązać, 

Może komuś udało się to jakoś estetycznie obrobić

Nie wiem jak usunąć nowy wątek niestety poszło dwa razy to samo.

Prośba do admina o usunięcie jednego z nich. 

Edytowano przez odaro (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Jeśli tak, tego akurat też nie pochwalam. W czasie zagrożenia siedzi się na zadach. I tyle.
    • wyjedziesz w Bieszczady, czy na Antarktydę?     Wydaje mi się, że tu demo bardziej miał na myśli wędrowniczków-narciarzy, którzy wiedząc o zagrożeniu wyjechali tam na narty - bo taniej -, tych z wysp różnych tropikalnych, itp...    
    • Cóż. Niestety od koryta ich teraz nie oderwiesz. Mają wszystko łącznie z Sądami. Niestety. Widać elektorat PIS lubi być trzymany za mordę i zniewalany na każdym kroku. Jak w pozycji na Urząd Skarbowy — ludzie mają związane ręce, a urząd (PIS) dobiera im się do doopy (kasy), przy czym najwyraźniej im się to podoba, skoro jak cielęta na rzeź idą za PIS'em pomimo łamania przez włodarzy wszystkich zasad praworządności.  No ale cóż. Jak się już przekonaliśmy — kiedy rząd pluje Polakom w twarz, elektorat uważa, że deszcz pada. Żadne nasze argumenty tego nie zmienią. Nie da się im wytłumaczyć, że to, co się dzieje, jest pogwałceniem wszystkiego po kolei łącznie z Konstytucją. Czasem myślę tak: a niech już posadzą z powrotem niegrzeszącego zbytnim intelektem Anżeja  powtórnie na stołku, idą w PIS'du i zejdą mi z oczu. Po czym stwierdzam, że nie nie zdzierżyłabym tego oblicza przez kolejne 5 lat. I tak w kółko. Ech. Rozważam odcięcie się na jakiś czas od polityki, bo mam wcurwa po całości. I tak zrobią, co będą chcieli, mając głęboko w zadzie co myśli o nich bydło, które sobie pasą na własny użytek ... wrrrróć ... ludzie.  Ulało się, sorrrrry.     Oczywiście, Buster. Mieli kilka lat na to, żeby sobie tak wszystko poukładać, żeby teraz im nikt nie podskoczył. Wykorzystali ten czas doskonale, odwracając uwagę od rzeczy ważnych i  zamykając ludziom japy "pińćsetkami" . Ustawy przepychane nocami nie dotyczyły niestety spraw błahych.
    • Nie przegra, bo na to nie pozwoli komisja wyborcza...           Wiesz zeniu - ponoć jesteś inteligentny... z naciskiem na ponoć...
    • Odnośnie wyborów... Nie uważacie że już jest pozamiatane? Że wybory odbędą się 10 maja? 1. Przygotowania tzn poczta,koperty itd idą pełną parą pod pretekstem przygotowywania wcześniej uchwalonego prawa korespondencyjnego glosowania dla seniorów i ludzi w kawarantannie. Nawet jeśli senat przytrzyma wczorajsze zmiany przez 30 dni to i tak zdążą. Bo policja i wojsko pomogą. A co niektórzy w Europie to nawet będą pełni podziwu że w Polsce tak to sprawnie udało się zrobić. 2. Gowin.Nawet jeśli on sam nie przychyli się do "gorących próśb Kaczyńskiego" w sprawie głosowania to jego posłowie są/będą urabiani przez PIS żeby glosowali razem z nimi. Nie wiem ile szabel ma Gowin,ilu go posłucha. Ale nie wierzę że nie przekabacą wielu z nich. Bo to jednak 3 lata pewnej gotówki + następne 4 bo będą mieli obietnicę dobrych miejsc na listach. Poczynając od uposażeń poselskich po obietnicę zatrudnienia w spółkach Skarbu Państwa.A jeśli nie zagłosują z PIS-em to być może zielona trawka. Jeśli ktoś przed posłowaniem miał interes to albo zamknął go albo tenże pracował na pół gwizdka. Poza tym szykuje się potężna recesja i interesy pójdą się je.. ć. A ławka poselska jest wygodna. 3. Jeśli PIS teraz  wygra to będzie miał 3 lata względnego spokoju (chyba że padnie wskutek recesji). Ponadto jeśli ,a wszystko na to wskazuje teraz wybiorą długopisa a PIS przegra najbliższe wybory parlamentarne za 3 lata to tenże długopis będzie uprawiał obstrukcję jeszcze przez 2 lata i inny rząd nie będzie mógł uchwalić nic sensownego w celu naprawy państwa. Zgadzacie się ze mną?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...