Skocz do zawartości

Wymiana pieca


Recommended Posts

Junkersa - synonim nieśmiertelnych podgrzewaczy wody / Boscha - pod ta marką też są sprzedawane kotły - na 100% robią. Viessmanna robią. Tu na forum Solange ma doświadczenie jeszcze z inną marką kotłów. Zaraz tu się zrobi ruch bo temat jest bardzo popularny.

 

Jeśli chodzi o markę Viessmann - proponuję zwrócić uwagę na promocję, która trwa do 30.06.2019. Promocji tej Viessmann poświęcił stronę.

https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/ekosystem.html

Jest okazja do zakupu kompletnych systemów grzewczych w specjalnej ofercie wraz z montażem i 5-letnią gwarancją.

Link do komentarza
Dnia 10.04.2019 o 10:32, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Junkersa - synonim nieśmiertelnych podgrzewaczy wody / Boscha - pod ta marką też są sprzedawane kotły - na 100% robią. Viessmanna robią. Tu na forum Solange ma doświadczenie jeszcze z inną marką kotłów. Zaraz tu się zrobi ruch bo temat jest bardzo popularny.

 

Jeśli chodzi o markę Viessmann - proponuję zwrócić uwagę na promocję, która trwa do 30.06.2019. Promocji tej Viessmann poświęcił stronę.

https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/ekosystem.html

Jest okazja do zakupu kompletnych systemów grzewczych w specjalnej ofercie wraz z montażem i 5-letnią gwarancją.

Dziękuję za zapytanie i informację o ofercie Viessmann. Rzeczywiście, w ofercie mamy kilka kotłów, które są obecnie w atrakcyjnej promocji. 

Ja chciałem też zwrócić uwagę na fakt, że Viessmann ma bardzo gęstą siatkę instalatorów i firm partnerskich a ich mapę i kontakty są dostępne TUTAJ - polecam sprawdzić okolicę jak i to, co oferują - a mogą całkiem sporo ;) 

Oferta Viessmann w temacie rodziny kotłów kondensacyjnych Vitodens jest bardzo szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś na potrzeby rodziny i obiektu. 

 

Dnia 9.04.2019 o 18:40, Moster napisał:

Jaki piec proponujecie zamiast Buderus Logamax U004? Ten co mam się rozsypuje i latem czeka mnie wymiana, a Buderusa już nie chcę - problemy z serwisem, niby tego jest tyle na rynku, ale u mnie w okolicy, gdzie dzwoniłem, to zonk, Buderusa nie robią...

A w razie jakichkolwiek pytań, lub trudności z wybraniem oferty lub utrudnionego kontaktu z serwisantem - jestem do dyspozycji!

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Witam, 

Jeżeli jest Pan zainteresowany wyborem nowoczesnego gazowego kotła kondensacyjnego, zachęcam do sprawdzenia oferty kotłów Junkers-Bosch. 
W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór kotłów kondensacyjnych jednofunkcyjnych oraz dwufunkcyjnych o szerokiej modulacji mocy palnika z rodziny Cerapur oraz Bosch Condens. Kotły cechują się solidnym wykonaniem oraz wysoką sprawnością pracy. W celu doboru kotła o odpowiedniej wielkości, zachęcam do kontaktu z jednym z Autoryzowanych Instalatorów Junkers-Bosch. Na stronie internetowej www.junkers.pl znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od miejsca zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810. Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie naszych kotłów kondensacyjnych: http://www.junkers.pl/produkty/kotly/kotly-kondensacyjne/
W razie pytań chętnie pomogę. 
Pozdrawiam, 
________________________________ 
Konsultant Junkers - Bosch
 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...