Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Nowość Beninca: uniwersalne siłowniki BILL

Recommended Posts

Gość Matikk
Polecam siłowniki tej marki (zarówno do garaży, jak i do bram wjazdowych). Określiłbym je mianem bezproblemowych po prostu. Duży komfort użytkowania

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja super tanich drzwi to bym nie brał. Te co my kupiliśmy to też nie były drogie, ale mam pewność że to już zakup na lata Mamy polskie drzwi z salonu Interior Exlusive. Nie były najtańsze, ale z pewnością lepsze niż te wszystkie sklejki z marketów.  
    • Tylko parkiet, bo służy przez długie lata i nie niszczy się jak panelowa sklejka (nawet ta droga, która jest po 5 latach jest już do wymiany. Ja zamawiałem parkiet w salonie przy nowym roździeniu w Katowicach. Firma nazywa się Interior i mają naprawdę duży wybór i doświadczenie w tych sprawach. Warto sprawdzić.
    • A mnie się wydaje, że to, czy i ile rząd by musiał komu zapłacić - a dokładne Naród z podatków, które by trzeba było zwiększyć - jest zapisane w prawie - konstytucji i aktach wykonawczych. A kto je pisał - no politycy. Kto je może zmienić - politycy. Dlaczego nie chcą zmienić - trzeba ich pytać. Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.  No i teraz pytanie zasadnicze - o czyje pieniądze chodzi? Haha - jak zwykle ściema retrofooda. Jeszcze jak widzę powiększona przez niego, bo jak zmniejszyłem grafike, to zyskała na ostrości - znaczy taka oryginalnie była.   Jak zwykle hejt na to, że nie mafie vatowskie i paliwowe przejmują pieniądze z podatków, tylko dzieci i emeryci.  Wściekłość że rząd oddał cząstkę tego co zbiera w podatkach - potrzebującym.   A tak nową tarczę antykryzysową ocenia biznes:   https://businessinsider.com.pl/firmy/przepisy/tarcza-antykryzysowa-20-maciej-witucki-ocenia-ja-pozytywnie/2tll538 "To jest bazooka, na którą czekał biznes". Prezes Konfederacji Lewiatan o tarczy antykryzysowej 2.0 '- Premier na pewno osiągnął niezwykle ważny cel. Uspokoił przedsiębiorców i dodał im otuchy. Rząd odzyskał kredyt zaufania - mówi w rozmowie z Business Insider Polska o przedstawionym pomyśle "tarczy 2.0" prezes Konfederacji Lewiatan Maciej Witucki. Sam pomysł 100 mld finansowania dla przedsiębiorców ocenił jako "prawdziwy gamechanger".   @retrofood- dalej cytuj ścieki z intenetu - zero rozumu i kupa zawiści - to zdaje się motto twojej twórczości, sorry, kopiowania.
    • To raczej kamyczek dla tych co chcą tego stanu tylko i wyłącznie po to żeby przesunąć wybory.  Przesunięcie wyborów może być tylko konsekwencją a nie celem samym w sobie. Nikt chyba nie twierdzi że z automatu staniemy się bankrutem, to tylko otwiera ścieżkę do ogromnych odszkodowań, a arbitraż międzynarodowy dość dobrze pilnuje interesów korporacji. Powoływanie się akurat na tą panią, niezbyt przychylną tym rządom, chyba większego sensu nie ma, tak mi się wydaje. A tym bardziej że co prawnik to opinie skrajnie różne.   A tak trochę na wesoło to przypominam że w czasie powodzi w 2010r. rząd Tuska też nie wprowadził stanu klęski żywiołowej, choć bardzo by to pomogło ludziom poszkodowanym w tej powodzi.  Argumentem przeciw wprowadzania tego stanu były znane słowa złotoustego - "po co wprowadzać, wszyscy wiemy że on jest".     
    • Mleko sie rozlalo. Zagruntuje to gruntem glebokonpenetrujacym, czy moze gruntem zczepnym?  Jaka gladz na ten sufit polozyc, polimerowa gotowa, czy z worka, czy to w ogole ma znaczenie?  Jakich materialow uzyc zeby kabli w przyszlosci nie bylo widac?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...