Skocz do zawartości

Historia edycji

Blondynka

Blondynka

32 minuty temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Wezwać kominiarza, który podważy poprzednią decyzję albo wyda najzwyczajniej nową. Sąsiadka pewno nie chce ponosić kosztów i podpiera się na upartego poprzednią opinią.

Kanał wentylacyjny, z którego czuć spaliny - opcja nr 1 - sytuacja jak w poście, opcja nr2 - sąsiedni kanał spalinowy nie zachowuje szczelności i spaliny cyrkulują do kanału wentylacyjnego.

 

Wzywać kominiarza z miasta i niech sprawdza ponownie. To już nie są żarty, że czuć pomidorówkę od sąsiada.

Już był kominiarz wezwany na moją prośbę przez zarządcę budynku. Wystawił opinię o konieczności przeniesienia rury spalinowej do sąsiedniego pionu. A wentylację kuchni sąsiadki do pionu w innym kominie. W tym kominie, o którym mowa są tylko 3 piony: w 1 wentylacja łazienki sąsiadki, w 2 te 4 rzeczy wymienione wyżej, a 3 jest pusty (była w nim niegdyś kuchnia węglowa sąsiadki). Problemem jest to, że sąsiadka chce wezwać swojego kominiarza (tego co wystawił jej opinię z 2017 roku) żeby znowu coś sprawdzał, bo mówi że wszystko jest dobrze. (?) :zalamka: A ja nie chcę wpuszczać do domu człowieka, który najwyraźniej nie przyznaje się do błędu. Dodatkowo zarządca sugerował czy nie mogłabym przenieść wentylacji to pionu nr 3- tam gdzie była kuchnia węglowa. Czyli wszystko jest na mojej głowie, gdzie trochę się gubię co robić dalej.

Blondynka

Blondynka

21 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Wezwać kominiarza, który podważy poprzednią decyzję albo wyda najzwyczajniej nową. Sąsiadka pewno nie chce ponosić kosztów i podpiera się na upartego poprzednią opinią.

Kanał wentylacyjny, z którego czuć spaliny - opcja nr 1 - sytuacja jak w poście, opcja nr2 - sąsiedni kanał spalinowy nie zachowuje szczelności i spaliny cyrkulują do kanału wentylacyjnego.

 

Wzywać kominiarza z miasta i niech sprawdza ponownie. To już nie są żarty, że czuć pomidorówkę od sąsiada.

Już był kominiarz wezwany na moją prośbę przez zarządcę budynku. Wystawił opinię o konieczności przeniesienia rury spalinowej do sąsiedniego pionu. A wentylację kuchni sąsiadki do pionu w innym kominie. W tym kominie, o którym mowa są tylko 3 piony: w 1 wentylacja łazienki sąsiadki, w 2 te 4 rzeczy wymienione wyżej, a 3 jest pusty (była w nim niegdyś kuchnia węglowa sąsiadki). Problemem jest to, że sąsiadka chce wezwać swojego kominiarza (tego co wystawił jej opinię z 2017 roku) żeby znowu coś sprawdzał, bo mówi że wszystko jest dobrze. (?) :zalamka: A ja nie chcę wpuszczać do domu człowieka, który najwyraźniej nie przyznaje się do błędu. Dodatkowo zarządca sugerował czy nie mogłabym przenieść wentylacji to pionu nr - tam gdzie była kuchnia węglowa. Czyli wszystko jest na mojej głowie, gdzie trochę się gubię co robić dalej.

×
×
  • Utwórz nowe...