Skocz do zawartości

Jak zabezpieczyć kanał samochodowy przed wilgocią


Recommended Posts

Witam
Mam serdeczną prośbę.
Szukam sposobu na perfekcyjne zabezpieczenie przed wilgocią, kanału samochodowego w garażu.
Dzisiaj moi wykonawcy skończyli murować ścianki fundamentowe, teraz mam ok 1,5 tyg na wykopanie kanału, wymurowanie, zabezpieczenie go i reszty ścian "dysperbitem" zasypanie, zagęszczenie i wylanie chudziaka.
W tym przypadku będę wdzięczny za wszelkie wskazówki odnośnie wymurowania i zabezpieczenia kanału.
Pozdrawiam Mateusz
Link do komentarza
Cytat

Witam
Mam serdeczną prośbę.
Szukam sposobu na perfekcyjne zabezpieczenie przed wilgocią, kanału samochodowego w garażu.
Dzisiaj moi wykonawcy skończyli murować ścianki fundamentowe, teraz mam ok 1,5 tyg na wykopanie kanału, wymurowanie, zabezpieczenie go i reszty ścian "dysperbitem" zasypanie, zagęszczenie i wylanie chudziaka.
W tym przypadku będę wdzięczny za wszelkie wskazówki odnośnie wymurowania i zabezpieczenia kanału.
Pozdrawiam Mateusz


Cze.To leci tak.Wylej płytę o wymiarach kanału z pogłębieniem w miejscu muru o ok 10-15 cm.Masz mało czasu to użyj foli basenowej,czyli wyściel wierzch płyty z zakładem na ściany wykopu postaw ściany z pustaka lub bloczka,zawiń folię do wewnątrz na mur,zasyp ściany od zewnątrz dociskając folię do ściany i masz pełną ciągłą izolację i coś jak wanna .Teraz wylej podłogę i ewentualnie wykończ ściany.Pozdro
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...