Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Daria085

Pytanie o projekt e-122

Recommended Posts

Witam, chciałabym poznać opinie osób które mają lub miały doświadczenia z gotowym projektem z e-domy.pl Konkretnie chodzi mi nr e-122  Czy zmieszczę się w 454 tys tak jak to opisane, jak to wygląda w praktyce? Będę wdzięczna za opinie osób które realizowały jakiś projekt z tej firmy

e-122_https___www.e-domy.pl.pdf

Istnieje prawdopodobieństwo, że w tej kwocie się zmieścisz, ale jest jak zwykle "ale". To będzie zależeć głównie w jakim standardzie chcesz wykończyć dom, bo do SSZ  praktycznie nie ma dużych rozbieżności cenowych, no chyba że masz niesprzyjające warunki gruntowe i wtedy we fundamenty trzeba będzie włożyć więcej niż się zamierzało.

Dzięki za odpowiedź :) akurat grunt i sprawy techniczne to działka męża. Ja raczej tak wizualnie :D tego co wiem to jest bardzo dobrej jakości i był badany przed zakupem, więc przy takim założeniu mówisz że damy radę zamknąć inwestycję w podanej kwocie? Fajnie byłoby poznać temat z "autopsji" czy faktycznie te koszty tak wyglądają w rzeczywistości

Tylko sam dom to nie wszystko, dojdzie do tego ogrodzenie, podjazd, jakiś chodnik, brama wjazdowa itd a to też będzie nie mały wydatek.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No tak, wszystko sprowadza się do tego wyrównania. W dużej części mam wszystko wyrównane do płyty balkonowej, co na to położyć najlepiej?
    • Fallklandy to wyspecjalizowany producent drewnianych bębnów kablowych. Oferta firmy obejmuje także: tarcice, krawędziaki, palety specjalne, kantówki, więźby dachowe czy fryzy bukowe. Wszystkie nasze produkty oferujemy tanio. Gwarantujemy najwyższą jakość. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z najlepszymi kontrahentami w Polsce. Staramy się, aby nasze bębny kablowe, tarcica jak i oczywiście cały asortyment spełniał normy jakościowe i zadowolił każde, indywidualne preferencje klientów. Zachęcamy do poznania oferowanych elementów drewnianych oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.fallklandy.com gdzie znajdziecie Państwo wiele przydatnych informacji, a także dane kontaktowe. Zapraszamy
    • Oferujemy wynajem koparek, walców, spycharek, zamiatarek. Od 1997 roku działamy w branży sprzętowo – transportowej. Firma Cas-Sprzęt oferuje transport niskopodwoziowy związany z przewozem ładunków ciężkich, maszyn budowlanych oraz rolniczych, a także wynajem koparek i wywrotek. Mamy również doświadczenie w kształtowaniu i niwelacji terenu pod budynki, garaże i hale. Realizujemy także wyburzenia, rozbiórki budynków, obiektów, jak i również wywóz gruzu i pozostałości porozbiórkowych. Podejmujemy się również czyszczenia ulic zamiatarkami drogowymi, a także odśnieżaniem terenu. Dysponujemy czteroosiowymi wywrotkami MAN, które umożliwiają załadunek i wywóz materiałów takich jak ziemia, żwir, gruz i piasek. Dysponujemy własnym sprzętem ciężkim, który umożliwia wykonywanie najróżniejszych zleceń. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się szczegółowo z naszymi usługami http://www.cas-sprzet.pl
    • Jeżeli żywica do amatorskiego nakładania to taka, którą można nakładać pędzlem. To ie jest trudne, jak wielokrotne malowanie. Ale podłoże musi być koniecznie starannie wyrównane.
    • Dla uproszczenia. Pomijamy kwestie projektów zgód nadzorów budowlanych itp. Nie o to chodzi w temacie.   Co do płyty balkonu powinna wytrzymać dodatkową konstrukcję. Płyta jest zbrojona a w części która obecnie jest wysunięta będzie dodatkowy filar z podciągiem.   Co do ściany zewnętrznej to planowałem zrobić tak aby zewnętrzna płyta osb była zlicowana z budynkiem a na to styropian 15cm. Cały budynek nie jest ocieplony ale będzie.  Pozostaje pytanie jaka warstwa wełny powinna być wewnątrz konstrukcji, czy robić dylatacje powietrzne, jakie szerokie.   Moje podstawowe pytanie dotyczy właśnie tych warstw jakie powinny być na ścianach i suficie.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...