Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• To też oczywiście...ale przede wszystkim coraz częściej nie potrafią ze sobą rozmawiać....o czymś takim jak zrozumienie czy wybaczenie już nawet nie wspominam...   Widać to także tutaj na forum. Większość z was/nas musi bezwględnie postawić na swoim, zdanie innych(odmienne!) jest nie do zaakceptowania.....muszę kontynuować?   Ta powszechna nerwowość, coraz częstsza utrata kontroli - czy to nie wynika w jakimś stopniu z faktu, że więcej czasu spędza się samemu (komputer/laptop/tablet/telefon/telewizor) niż z innymi ludźmi?    
    • Też,od ślubu tak sterowałem żeby mieszkać w lepszym lub gorszym ale własnym domu. A teraz na 2-kilometrowym odcinku ulicy po obu stronach jest zamieszkanych może 10 nieruchomości a z tyłu mam prawie 2 km pól i lasków.
    • Kiedyś za kawalerki ......matka opierdziela mnie że znowu ryj zalałem a sąsiad z dołu widział że o trzeciej nad ranem wracałem zalany ....Spytałem się matki czy to jest normalne że ktoś kogoś obserwuje o trzeciej w nocy ...czy nad ranem i czy ma to we krwi..
    • Ja mam dobrze bo dzieciaki i wnuczka wprawdzie obok ale działki nie przedzielone.Dzieciaki pracują zdalnie tylko córka raz w tygodniu jedzie do firmy na kilka godzin. Wnuczka szaleje na rowerze a potem "idą w pola" gdzie policji niet. Co najwyżej sarny. Ale córa mówi że np jej koleżanka która ma dzieci w wieku 5 i 10 lat i mieszka/pracuje w bloku już uszkodziła laptopa. Tak walnęła nim w nerwach.
    • Uroki mieszkania w bloku .. Mam to za sobą ...nigdy już nie dam się wcisnąć do takiego kołchozu ..
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...