Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry.    Mój problem polega na braku 4 arów w działce (działkę otrzymałam od babci).  Działka została zakupiona w latach 20 i była wielkości 16a, aż do 98 roku kiedy była modernizacja z działki zostało nieco ponad 11a. Pani geodetka ustaliła ile jest po sąsiadach oraz że dokumenty przy modernizacji nie podpisała właścicielka na tej podstawie przystąpiła do czynności, niestety jeden z sąsiadów, który otrzymał ponad 3a nie chce się podpisać, co mogę zrobić w takiej sytuacji?    Z góry dziękuję. 
    • Czyli pisać po koleji do róznych firm itd Czasowo srednio bo niestety w pracy duzo .Ogolnie na plus ze od developera to "firma" robi wszystko nawet i pod klucz wiec bym sie za dużo nie przejmował. Tylko no jak mowie kwestia za to co wklejiłem czy jest ok itd  i np szukanie tego jest warte swieczki i duża roznica w cenie dzieki @gawel za odp
    • możesz wycenić to co deweloper oferuje i porównać , ważne jest też to ile możesz sam poświęcić czasu na nadzór wykonawców w systemie zleconym.  Jakie masz również wymagania co do standardów wykończenia bo to są bardzo szerokie widełki. 
    • Czyli generalnie nie zastawiac sie za bardzo i cena jest "dobra" ? I nie zrobie tego taniej raczej w własnym zakresie ?
    • To bardzo blisko to jest Kraków a nie Kocmyrzów czy Wieliczka. To cena bardzo atrakcyjna Krakow to bardzo duże miasto. Ja mieszkam od centrum Warszawy  ok 20 km i u mnie nie kupisz obecnie domu poniżej miliona używanego małego lub nówka ale bliźniak stan patodewloperski. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...