Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

Mnie zawsze zastanawiało dlaczego producenci m.in. niektórych LED-ów gwarantują ich pracę (świecenie) przez 300 tys. godzin. Jak to sprawdzili, skoro od opracowania tego typu nie minęło jeszcze 300 tys. godzin, a więc ani jedna sztuka nie mogła przejść żadnych badań?

Niech więc producenci wezmą se na wstrzymanie, bo systemy dociepleń nie mają jeszcze takiego stażu jak mają domy. Więc żaden nie przetrwał jeszcze tyle lat, ile stoją niektóre budynki.

U mnie na wsi płytki w łazience zaczęły odpadać od ściany po prawie trzydziestu latach od ich położenia. A też gwarantowali na worku z klejem, że jak capnie, to już nie puści...

retrofood

retrofood

Mnie zawsze zastanawiało dlaczego producenci m.in. niektórych LED-ów gwarantują ich pracę (świecenie) przez 300 tys. godzin. Jak to sprawdzili, skoro od opracowania tego typu nie minęło jeszcze 300 tys. godzin, a więc ani jedna sztuka nie mogła przejść żadnych badań?

Nie więc producenci wezmą se na wstrzymanie, bo systemy dociepleń nie mają jeszcze takiego stażu jak mają domy. Więc żaden nie przetrwał jeszcze tyle lat, ile stoją niektóre budynki.

U mnie na wsi płytki w łazience zaczęły odpadać od ściany po prawie trzydziestu latach od ich położenia. A też gwarantowali na worku z klejem, że jak capnie, to już nie puści...

×
×
  • Utwórz nowe...