Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
ekodom-maszyny

EkoDom - maszyny do natrysku piany PUR

Recommended Posts

Firma „EkoDom” specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą PUR, jesteśmy na polskim rynku od czterech lat, izolację wykonujemy na terenie województwa pomorskiego. Nasze doświadczenie pozwala nam na organizowanie szkoleń zarówno praktycznych jak i technicznych. Szkolenia techniczne odbywają się bezpośrednio na inwestycjach, gdzie pokazujemy jak poprawnie wykonać izolację. Przyszły nabywca zapoznaje się obsługą maszyny, a nasi szkoleniowcy pokazują jak podłączyć sprzęt  i przygotować maszynę oraz  materiał do pracy.
Szkolenie jest bezpłatne i wliczone w cenę zestawu!

https://www.ekodom-maszyny.pl/

Sprawdź nasz nowoczesny sprzęt do natrysku pianą PUR. Rozpocznij współpracę z firmą Ekodom już dziś!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja mam prawdziwą która rośnie 1,5 m od okna w ziemi na ogrodzie. To jakaś wolno rosnąca odmiana świerku. Ozdabia się lampkami i wygląda cudnie, do tego przez to duże okno wygląda jakby stała w domu. To naprawdę dobry pomysł do naśladowania, potrzebne tylko okno do ziemi i domek na działce.
    • Dziecko neostrady urodzone w epoce sylikonu i plastiku ....
    • Przecież nie przykleisz płyty całą powierzchnią... wystarczy kilkanaście punktów dobrego kleju i cztery otwory na kołki stabilizujące na czas schnięcia kleju... Mam na ścianie przyklejoną klejem mamut naklejoną na płytę mdf tapetę. Klej kładłem  "glutkiem" w kształt serpentyny i docisnąłem parę chwil... Po zerwaniu odejdzie najwyżej pasemko farby - da się załatać... Z góry na dół widać połączenie dwóch płyt oklejonych tapetą.
    • Sztuczna musi być eksploatowana co najmniej 10 lat by się zwrócił "ślad ekologiczny" (czyli zużycie ropy naftowej, energii, wydzielenie CO2).   Mam też sztuczną, ale tylko dlatego, że Świąt nie spędzam w domu a jakąś choinkę, jako dekorację chcę mieć.   Żywa to jednak coś zupełnie innego - natury się nie podrobi. Nawet nie wymaga specjalnego obwieszania bombkami, bo sama z siebie zdobi.
    • Gość Marek
      Masz rację Tomo że tamten pisał bzdury to że styropian jest używany w przemyśle spożywczym to nie znaczy że jest zdrowy faktycznie cała żywność produkowana masowo nie jest zdrowa a co dopiero opakowania plastik styropian to jest właśnie rakotwórczy a wełna mineralna jest wykonana albo z kamienia albo ze szkła więc o czym tutaj mówić
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...