Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

Trzykondygnacyjny dom zainspirowany przedwojenną willą

Recommended Posts

Mariola i Leszek postanowili skopiować z willi, w której kiedyś mieszkali, niektóre bardzo praktyczne rozwiązania. Trzykondygnacyjny budynek, z ciekawą tradycyjną bryłą, zaprojektowali dla nich zaprzyjaźnieni architekci, wybierając technologię murów trójwarstwowych. Powstały nietuzinkowe "cztery kąty".


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/30370-trzykondygnacyjny-dom-zainspirowany-przedwojenna-willa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka
Kupa kasy i zero efektu "przedwojennej kamienicy". Za to dom raczej niesprzedawalny, jak stanie się za duży dla dwójki starszych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość słowianka napisał:

Kupa kasy i zero efektu "przedwojennej kamienicy". Za to dom raczej niesprzedawalny, jak stanie się za duży dla dwójki starszych osób.

Masz chyba zaćmę skoro nie widzisz efektu przeróbki i to w pozytywnym znaczeniu.

dz0xNTAwJmg9MTAwMA==_src_209507-dom_zain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz bardzo ładny budynek. Trudno mi porównać do przedwojennego pierwowzoru - ale sama dla siebie willa b. ładna. Efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-list-zaniepokojonego-lekarza-ze-szpitala-w-toruniu/kyg7xxq "Lekarz toruńskiego szpitala: prawdopodobnie roznosimy zakażenie" Prawdopodobnie roznosimy zakażenie w całym szpitalu, a co najgorsze, przynosimy to do własnych domów, sklepów. Pacjenci z innych oddziałów są swobodnie do nich przyjmowani i wypisywani, przyczyniając się do rozprzestrzeniania epidemii – napisał w liście do Onetu lekarz miejskiego szpitala w Toruniu, w którym wykryto 22 zakażenia koronawirusem pacjentów i personelu. (...) 2. Dyrektor ds. lecznictwa w szpitalu w dniach 30-31 marca wizytował wszystkie oddziały, pouczając personel, aby nie używał maseczek ochronnych ani przyłbic w szpitalu, w szczególności na izbie przyjęć! Sami, nie mogąc uwierzyć w to, co słyszymy, czekaliśmy na argumenty. I usłyszeliśmy takie: "maska przed niczym nie chroni", "personel niższy widzi, że chodzicie w maseczkach i przyłbicach i też żąda sprzętu ochronnego", "z ekonomicznego punktu widzenia jest to całkowicie nieuzasadnione". Nadmienię, że dyrektor jest lekarzem. 3. Na kilku oddziałach leżą pacjenci podejrzani o COVID-19 lub są lekarze i inny personel z bezpośredniego kontaktu z zakażonymi lekarzami z hematologii (dotyczy to kardiologii, urologii, chirurgii). Lekarze z tzw. kontaktu pracują bez przeszkód na oddziale z innymi lekarzami, pielęgniarkami, badają pacjentów. 4. Dział administracji i zarządzający szpitalem wykonują sobie testy, a lekarzom się testów nie pobiera!" -----------------------------------------------------------------------------------   z innej beczki: Rozumiem że to jest wzór wypowiedzi racjonalnej, kulturalnej i merytoryznej, a nie żaden tam fejk ani stek wymiocin :  
    • Nieco sarkastycznie. No przecież zarażenia w szpitalach przez brak znajomości procedur, a nie przez brak środków ochrony osobistej. Ktoś musi być kozłem ofiarnym. Bezczelność. Nie chciałabym w tych czasach pracować w szpitalu . Nie dość, że walczą o nasze życie, to jeszcze kłody pod nogi.   http://polityczek.pl/uncategorised/12740-lekarze-zarazaja-sie-koronawirusem-wiceminister-zarzuca-im-brak-znajomosci-procedur?fbclid=IwAR23pYSOjBPv5xULJwfoMrAR0Y37VLV1-ABL5u5HzFtv4e8xaTJXcv4_zOg
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...