Skocz do zawartości

Wieszaki do łazienki


EB26

Recommended Posts

Nigdy nie sądziłam, że kupno wieszaków będzie "taką drogą przez mękę". Dwa razy chodziłam do sklepu oddać poprzednio kupione dodatki, a to porysowany wieszaczek albo schodzący chrom, większość tego typu dodatków to "chińszczyzna". Dopiero akcesoria polskiego producenta spełniły moje oczekiwania.
, wykonali doskonałe akcesoria i to wg mojego zamówienia. W ciągu tygodnia wykonali mi wieszak, który pasował do dwóch otworów co już miałam w kafelkach.
Link do komentarza
Cytat

Nigdy nie sądziłam, że kupno wieszaków będzie "taką drogą przez mękę". Dwa razy chodziłam do sklepu oddać poprzednio kupione dodatki, a to porysowany wieszaczek albo schodzący chrom, większość tego typu dodatków to "chińszczyzna". Dopiero akcesoria polskiego producenta spełniły moje oczekiwania.
, wykonali doskonałe akcesoria i to wg mojego zamówienia. W ciągu tygodnia wykonali mi wieszak, który pasował do dwóch otworów co już miałam w kafelkach.



Trzeba uważać na producenta, żeby nie trafić na "made in china". Polskie produktu rzadko są kupowane (choć ostatnio coraz częściej) i polscy producenci naprawdę muszą się postarać, żeby ten produkt był najlepszej jakości. Poza tym nawet jak się trafi przypadkiem produkt uszkodzony fabrycznie to nie trudno z producentem się porozumieć. Polecam polskie produktu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...