Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No właśnie że nie jesteśmy, bo ludzie wiedzą najlepiej z kim im po drodze i to jest demokracja. Ta sama demokracja i wolność wyboru o którą niby tak walczycie. To ludzie, wszyscy jak leci, będą sobie wybierać kto im bardziej pasi, a nie tylko jakieś grupy interesów które uważają że wiedzą najlepiej. Ironicznie można powiedzieć że ludzie już się tej wolności najedli dość i teraz oczekują kasy, gotowi są chyba nawet zrezygnować z niektórych wolności byle tylko lepiej i dostatniej żyć. Powiedz co za wolność mieli ludzie emigrujący do UK czy Niemiec na zmywaki, no co za wolność i demokrację mieli i mają ci ludzie????, bez obywatelstwa, żadnych praw wyborczych, mogą tylko zapinkalać na swojego pana, a mimo to kilka milionów wyjechało i co mamy ich potępiać że zrezygnowali z wolności dla kasy?. Więc niech rządzi ten kto ludziom to lepsze i dostatniejsze życie zapewni, bo to nic złego nie jest.  
    • Gość Anna
      Witam. Ja i sąsiad jesteśmy współwłaścicielami drogi dojazdowej do naszych posesji. Sasiad jest rolnikiem i często poruszają sie ta drogą jego ciągniki siodłowe z naczepami, które ją dewastują i wprowadzają dyskomfort, brak możliwości swobodnego poruszania się, wjazdu, wyjazdu. Dodam że droga jest dość wąska ok 3,5 metra szer. Jakie są ograniczenia w korzystaniu z takiej drogi. Czy można budować nadwieszenia balkonowe nad taką drogą. W jakiej odległości od takiej drogi można parkowac samochody?
    • Gość Marcin
      no powiem, że sporo rzeczy zawarł autor w tym artykule, dzięki! ja stosowałem dwa lata temu vidaron i jestem bardzo zadowolony z efektu. Nie chcę się zagłębiać w parametry podane w tym artykule, ale co jest dla mnie kluczowe - meble wyglądają dokładnie jak dwa lata temu. Jest też 6letnia gwarancja. Pozdrawiam
    • Zarówno w domu, jak i w jego najbliższym otoczeniu znajduje się wiele elementów wykonanych z drewna. Aby w dobrej kondycji służyły nam latami, należy o nie odpowiednio zadbać. Idealną ochronę zapewnią impregnaty, mające różne właściwości i zastosowanie. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wykanczanie/chemia-budowlana/a/785-impregnaty-do-drewna-co-znajdziemy-na-rynku
    • Jak wygra twój idol to będziesz mógł niewieścieć na całego ...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...