Skocz do zawartości

podłoga drewniana problem


Recommended Posts

Pewnie żonka chodzi w szpilkach...

Albo dzieci bawią się metalowymi kulkami...

 

Nie zauważyłeś tych wgnieceń podczas montażu? One się kiedy "pojawiły"? Po wyjściu monterów? Ktoś coś jeszcze robi w mieszkaniu?

 

Według mnie są to typowo mechaniczne uszkodzenia.

 

 

Link do komentarza

no właśnie o to chodzi że nie mam dzieci a żona nie chodzi w szpilkach ;d pojawiły się one kilka dni temu.. pod meblami wszędzie mam przylepione podkładki filcowe. po położeniu podłogi nic nie było robione w mieszkaniu.. a mam ją jakiś miesiąc.. da się to jakoś uzupełnić czymś ? albo może trzeba podłogę czymś jeszcze posmarować?

Link do komentarza

Przy tym wzorze i kolorze wierzchniej warstwy drewna nie bardzo widzę możliwość uzupełnienia tych wgnieceń...będzie wiidać każdą szpachlówkę, nie da się odtworzyć miejscowo rysunku słojów drewna...

Jeśli jest to deska barlinecka, to ma ok. trzymilimetrową warstwę wykańczającą i wg instrukcji utrzymania podłogi możliwe jest nawet dwukrotne cyklinowanie/szlifowanie, więc można by próbować lokalnie zeszlifować okolice ok 20 cm wokół uszkodzeń i zalakierować...

Przy nieumiejętnym działaniu wyjdzie... różnie i dopiero wtedy całość będzie naprawdę widoczna :zalamka:.

Poczekaj, bywa tu ekspert Parkiet Kompleks, ma duże doświadczenie, może coś konkretnego doradzi...

 

Ja osobiście bym to zostawił w takim stanie, jak jest i przyzwyczaił się do tego widoku... i obserwował, kto sie tak bawi, że podłogę niszczy...

 

Może do podeszwy buta wbił się jakiś kamyczek...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...