Skocz do zawartości

Historia edycji

Adamvfr

Adamvfr

Przybyło trochę gotówki i chcielibysmy jednak zrobić tam ogrzewanie podłogowe, czy podpowiecie jak to wykonać.

Ile czego, kolejność i grubości,

To będzie salon z kuchnią 25m2

posadzka w pomieszczeniu zaczyna sie pół metra wyżej względem gruntu na zew.

obecnie zerwałem wszystkie deski usunąłem legary, i co dalej bo nie wiem ile piachu wybrać,

 

chciałbym zrobić to we własnym zakresie, da się ? bo ktoś mi powiedział że tylko suchy beton a za ten chcą 1500zł to nie można samemu wylać betonu z dodatkiem np. plastyfikatora ?

 

Adamvfr

Adamvfr

chcielibysmy jednak zrobić tam ogrzewanie podłogowe, czy podpowiecie jak to wykonać.

Ile czego, kolejność i grubości,

To będzie salon z kuchnią 25m2

posadzka w pomieszczeniu zaczyna sie pół metra wyżej względem gruntu na zew.

obecnie zerwałem wszystkie deski usunąłem legary, i co dalej bo nie wiem ile piachu wybrać,

 

chciałbym zrobić to we własnym zakresie, da się ? bo ktoś mi powiedział że tylko suchy beton a za ten chcą 1500zł to nie można samemu wylać betonu z dodatkiem np. plastyfikatora ?

 

Adamvfr

Adamvfr

chcielibysmy jednak zrobić ogrzewanie podłogowe, czy podpowieie jak to wykonać - chodzi i o warstwy (czego, kolejność i grubości) to jest salon z kuchnią 25m2

posadzka w pomieszczeniu zaczyna sie pół wyżej względem gruntu na zew.

obecnie zerwałem wszystkie deski usunąłem legary, i co dalej bo nie wiem ile pisachu wybrać,

 

chciałbym zrobić to we własnym zakresie, da się ? bo ktoś mi powiedział że tylko suchy beton a za ten chcą 1500zł to nie można samemu wylać betonu z dodatkiem np. plastyfikatora ?

 

×
×
  • Utwórz nowe...