Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Kamyczek do ogródka tych co twierdzą że gdyby rząd wprowadził stan nadzwyczajny Polska zbankrutowałaby wskutek odszkodowań dla firm.   https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-stan-nadzwyczajny-jakie-odszkodowania-przysluguja/wkgmhny   Mniej więcej to samo kilka dni temu mówiła w wywiadzie Ewa Łętowska
    • No coż - całkiem fajne reportaże robi o daawnych kulturach. Szkoda, że pakuje się w propagandę. Bo robi to nieudolnie. 
    • Wiem jak się pozyskuje mięso. I jem je.  I co to ma do rzeczy. Kwestia w tym, żeby nie czynić niepotrzebnego bólu. Czy to jest trudne do zrozumienia, że można zabić szybko i ograniczyć ból do minimum - i można zabijać długo i przedłużać ból.  Jeśli tego nie możesz zrozumieć - no to trudno. Nie będę tu dawał następnych przykładów - bo widzę, że w tej materii postanowiłeś być nieprzekonywalny. Pozostaniemy przy swoim. Ty będziesz bronił zadawana bólu zwierzętom, przepraszam , pozyskowi miesnemu, czy jak to tam nazwiesz. Ja będę określał niepotrzebne zadawanie bólu zwierzęciu, nieograniczanie go do minimum -  jako bezmyślne okrucieństwo i prymitywność, a przyjemność zabijania - jako zboczenie i degenerację. OK?     no i nie tak króciutko, bobiczek  ja 240 wyrazów - ty 140.
    • Do adremu może : wygląda na to że ta prawidlowość  - ok 380 nowych pozostaje - dziś 357: : Oby tak dalej - bo to oznacza wypłaszczenie sie tendencji chyba? a w USA? też wypłaszczenie, ale na poziomie ponad 30 tys. :   Koronawirus w USA. Najtragiczniejsza doba dla Stanów Wynika z nich, że w ciągu ostatnich 24 godzin w Stanach Zjednoczonych zmarło 1939 osób. To blisko o ponad 800 zgonów więcej, niż odnotowano w poniedziałek.Tym samym jest to najtragiczniejsza doba dla USA w związku z epidemią koronawirusa. Łącznie zmarło tam już 12 tys. 895 zakażonych.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...